Sobel: [kim jest?, piosenki, Instagram, płyta]

Słowa kluczowe:
albumInstagramsobelwzrost
11 września 2020
Przez: : KS

Sobel to młody artysta, który od niedawna nie schodzi z list przebojów. Jego utwory cieszą się również dużą ilością odtworzeń na serwisach i aplikacjach muzycznych. Mimo, że trafia raczej do młodszego grona odbiorców, już teraz może pochwalić się licznym gronem fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, a także życiu publicznym, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Sobel: kim jest?

Młody raper, w branży muzycznej posługuje się nazwiskiem, a z racji tego wiele osób zastanawia się, jak naprawdę ma na imię. Otóż okazuje się, że ulubieniec młodzieży nazywa się Szymon. Wiadomo również, że pochodzi ze Świdnicy. Jego znakiem rozpoznawczym, zaraz po charakterystycznym brzmieniu, są tatuaże, które licznie zdobią jego ciało. Chłopak może pochwalić się bardzo szerokim spektrum brzmieniowym, co niewątpliwie wyróżnia go wśród wielu raperów młodej generacji. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest jedną z najbardziej unikatowych person z najmłodszej grupy wiekowej muzyków tego typu.

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Soporze z programu 40 kontra 20?

Sobel: piosenki

Jedną z najchętniej odtwarzanych piosenek, które stworzył młody artysta jest utwór Impreza. Kawałek przez długi czas utrzymywał się na czołowym miejscu różnorakich notowań. Oprócz tego, może pochwalić się milionami odtworzeń na przykład na platformie Youtube. Na swoim koncie ma również współpracę z innymi znanymi wokalistami. Między innymi był to Michał Szczygieł, któremu udało się zasłynąć po sukcesie w programie ,,The Voice of Poland’’. Dużą popularnością cieszą się również piosenki Fiołkowe pole, Bandyta oraz Każdego dnia.

Trasa koncertowa Sobla
Sobel – koncert

Sobel: płyta

Dla wszystkich fanów muzyki Sobela mamy dobrą wiadomość. Mianowicie, pojawiła się jego Ep-ka zatytułowana ,,Kontrast’’. Jak można się domyślać, nie stało się to bez powodu. Utwory, które się na niej znajdują pokazują, jak bardzo zróżnicowaną muzykę jest w stanie tworzyć młody raper. W 2021 roku na rynku muzycznym ukazała się jego płyta Pułapka Na Motyle, która okazała się być prawdziwym hitem.

https://www.instagram.com/p/CIGKzA_Ljl4/

Sobel: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @szymonsobel, a jego aktywność śledzi tam już ponad 409 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Sobla

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej