Sonia Bohosiewicz w saunie.”I to jest ciałko prawdziwej kobiety…”

25 października 2020
Przez: : P.Z.

Nie jest tajemnicą, że aktorka jest wielką fanką morsowania i często promuje je w sieci. Sonia Bohosiewicz tym razem jednak zamieściła zdjęcie w saunie, czym wzbudziła spore zainteresowanie wśród fanów. Zobaczcie!

Sonia Bohosiewicz to aktorka, piosenkarka oraz artystka kabaretowa. Na szklanym teranie zadebiutowała już w 1998 roku, występując w teledysku Anity Lipnickiej do piosenki „Historia jednej miłości”. Zobaczyliśmy ją w roli Hanki B. w filmie „Rezerwat” czy dresiary Nataszy w filmie „Wojna polsko-ruska”. Brała również udział w wielu programach, m.in. „Tak to leciało!”, „Bitwa na głosy” czy „Mali giganci”. Dużą popularność przyniosły jej jednak przede wszystkim role serialowe takich produkcjach jak „39 i pół” czy „Usta, usta”. W kontynuacji tego ostatniego również teraz możemy ją zobaczyć na ekranach naszych telewizorów.

Sonia jest również żoną i mamą dwóch synów – Teodora i Leonarda.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CFUzBaahDWG/

Sonia Bohosiewicz w saunie

Bohosiewicz jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka regularnie zamieszcza na swoim profilu zdjęcia oraz relacje. Stąd też możemy się dowiedzieć wielu informacji na jej temat.

Na przykład tego, że jest fanką morsowania, czyli krótkich kąpieli w bardzo zimnej wodzie. W sieci możemy znaleźć wiele informacji na temat korzyści morsowania, jednak chyba tą największą dla naszego organizmu jest zwiększenie odporności i poprawa wydolności układu krążenia. Poza tym znaczące dla wielu pań będzie polepszenie jędrności skóry, sportowcy zaś leczą w ten sposób drobne kontuzje.

Kąpiele takie faktycznie mają wiele zdrowotnych aspektów i z pewnością Sonia regularnie praktykująca wie o tym najlepiej. Tym razem jednak Sonia nie pokazała się nad rzeką czy jeziorem tylko w saunie, gdzie możemy ja zobaczyć w stroju kąpielowym.

“spacer, basen, sauna, mors.
#leniważona #basen #sauna #mors #hotel
– napisała Sonia

Sonia Bohosiewicz w saunie. Zobaczcie!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CGsS_12Bx79/

Zdjęcie rzeczywiście wywołało spore zainteresowanie wśród fanów Sonii. Jedni zwrócili uwagę, że jest ona w stroju kąpielowym i bez ręcznika, krytykując brak kultury korzystania z sauny. Inni docenili Sonię za autentyczność i pokazanie prawdziwego kobiecego ciała:

“I to jest ciałko prawdziwej kobiety, 😁 a nie tylko skóra i kości 😁❤️😘”

“SUPER!!!!! BRAWO za autentyczność 👍👍👏😘”

A wy co sądzicie na ten temat?

Zobaczcie także: Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze jest nie do poznania! Metamorfoza czy nowa rola?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej