Sopot 2021: Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika i wsparł TVN! Co na to TVP?

19 sierpnia 2021
Przez: : M.S.

W drugi dzień Top of the Top Festivalu w Sopocie poznaliśmy laureata Bursztynowego Słowika. Dawid Kwiatkowski podczas swojej przemowy wsparł stację TVN. Czy tym samym podpadł swoim pracodawcom?

Kto zdobył Bursztynowego Słowika?

17 sierpnia rozpoczął się kilkudniowy festiwal Top of the Top Festival, który co roku odbywa się w Operze Leśnej w Sopocie. W pierwszy dzien na scenie pojawiło się wielu znanych polskich artystów, którzy wzięli udział w koncercie z okazji 120-lecia Miasta Sopot.

Zobacz także: Wpadka Edyty Górniak w Sopocie

Drugi dzień festiwalu odbył się pod hasłem #IdanceInOperaLeśna, gdzie na scenie pojawiła się cała plejada polskich artystów m.in. Agnieszka Chylińska, Cleo, Ewa Farna i wielu innych. Ponadto kilku artystów wzięło udział w walce o Bursztynowego Słowika. O nagrodę walczyło siedmiu muzyków, a o tym, kto zdobędzie nagrodę mieli zadecydować widzowie poprzez głosowanie sms.

Nominowani do Bursztynowego Słowika:

  • Roksana Węgiel – “Korona”
  • Dawid Kwiatkowski – “Bez Ciebie” 
  • Margaret – “Tak na oko” 
  • Arek Kłuskowski – “Idealny syn” 
  • Michał Szczygieł – “Noga na gaz”
  • Viki Gabor – “Afera” 
  • Grzegorz Hyży – “Król Nocy

Kwiatkowski wsparł ze sceny TVN!

Zgodnie z decyzją widzów Bursztynowego Słowika zdobył Dawid Kwiatkowski za swój singiel “Bez Ciebie”. Artysta ze łzami w oczach odebrał nagrodę od swoich fanów. Muzyk popłakał się ze wzruszenia i wystosował przemowę, w której podziękował najbliższym oraz stacji TVN, przy okazji wspierając ją:

“Dziękuję wam z całego serca! To jest niesamowite do jakiego momentu doprowadził mnie Bóg. Nie zdajecie sobie sprawy, jaki On ma dla was plan. Teraz podziękowania… Na pewno o kimś zapomnę… Dziękuje Dominikowi, mojemu managerowi, który odmienił moje życie. Dziękuje mojej wytwórni, moim przyjaciołom i rodzinie z Gorzowa i Warszawy.  Dziękuję stacji TVN. Nie dajcie się, po prostu się nie dajcie” – mówił zapłakany Kwiatkowski.

Ciekawe co na jego słowa jego pracodawcy?

Serdecznie gratulujemy Dawidowi Bursztynowego Słowika i pięknej przemowy!

Źródło: tvn, Instagram TVN, Instagram Dawida Kwiatkowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej