Połącz się z nami

„Nasz nowy dom”: Doszczętnie spłonął dom uczestniczki programu! To już kolejna tak tragiczna historia

Nasz nowy dom.

News

„Nasz nowy dom”: Doszczętnie spłonął dom uczestniczki programu! To już kolejna tak tragiczna historia

Kolejna z uczestniczek programu Nasz nowy dom niedługo mogła się cieszyć z wyremontowanego lokum. W wyniku pożaru spłonął budynek, który został doszczętnie zniszczony i tylko łut szczęścia spowodował, że pani Bogusława z rodziną wyszła z tego cało.

Nasz nowy dom

W ubiegłym roku Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą udała się do wsi Stok leżącej nieopodal Ostrowi Mazowieckiej. To właśnie tam pomocy potrzebowała pani Bogusława Garwolińska, która w trudnych warunkach mieszkała wraz ze swoją mamą oraz córką. W domu bez ciepłej wody i ogrzewania życie było bardzo ciężkie, jednak nie z takimi przeciwnościami losu radzili sobie ludzie z ekipy programu Nasz nowy dom.

Zobacz także: Remont w programie Nasz nowy dom naprawdę trwa 5 dni? Wiemy!

Wówczas życie pani Bogusławy odmieniło się o 180 stopni. Nowe lokum zmieniło się nie do poznania.

Nasz nowy dom.
Katarzyna Dowbor z panią Bogusławą i jej rodziną.

Jednak jak możemy się teraz dowiedzieć, szczęście pani Bogusławy i jej rodziny nie trwało długo. W ubiegłym miesiącu dom doszczętnie spłonął.

Pożar domu z programu Nasz nowy dom

Informacje na ten temat przekazał portal Polsat News. Nieszczęście spotkało panią Bogusławę miesiąc temu. Jak również podaje powyższy portal, życie pani Bogusławy i jej najbliższych uratował ich ukochany pies:

“Pani Bogusia obudziła się w środku nocy i, z tego co mi opowiedziała, uratował ją pies. W środku nocy przyszedł, zaczął szczekać i lizać córkę po twarzy i dzięki temu ona się obudziła, rozejrzała się wokół siebie i zobaczyła płomienie. Tak, jak stały, zerwały się, zabrały kluczyki od auta i ubrania i wybiegły z tego domu. Pani Bogusia mi powiedziała, że pół godziny później już nic nie było. […] Nie dało się niczego uratować z tego domu-powiedziała Magdalena Gębicka z Polsat News.

Na ten moment nie wiadomo, co wywołało pożar. Jak również pamiętamy to nie pierwszy tak tragiczny w skutkach pożar, który pozbawił uczestników programu Nasz nowy dom dachu nad głową. Na początku stycznia obecnego roku informowaliśmy Was o podobnej tragedii. Wówczas swój dobytek straciła pani Beata z Podlasia. Jak się wówczas okazało, ogień podłożył zazdrosny sąsiad.

Zobacz także: Ekipa programu dotrzymała słowa! Wyremontowała po raz kolejny dom pani Beaty!

Zobaczcie zdjęcia przed i po remoncie!

Źródło: Polsat News / Instagram Nasz nowy dom

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry