Połącz się z nami

Sposób Anny Lewandowskiej na walkę z cellulitem. Każda kobieta z „pomarańczową skórką” powinna go zastosować!

Ania Lewandowska na wakacjach.

Zdrowie i dieta

Sposób Anny Lewandowskiej na walkę z cellulitem. Każda kobieta z „pomarańczową skórką” powinna go zastosować!

Anna Lewandowska na swoim profilu postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło „pomarańczowej skórki”, czyli cellulitu, z którym zmaga się wiele kobiet. Jaki sposób stosuje trenerka i jak radzi sobie z cellulitem? Możecie się zaskoczyć!

Pomarańczowa skórka, czyli cellulit

Mnóstwo kobiet niezależnie od tego, jaką mają figurę zmaga się z „pomarańczową skórką”. Cellulit to nic innego jak nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które występuje razem ze zmianami tkanki podskórnej. Najczęściej pojawia się na naszej skórze po okresie dojrzewania, podczas ciąży, w trakcie menopauzy, czy kiedy kobieta ma problemy hormonalne. Kobiety często narzekają na cellulit, ponieważ wygląda jak nierówna, pofałdowana skóra. Najczęściej pojawia się w okolicach ud, pośladków, bioder, czy na ramionach.

Z cellulitem na udach zmaga się mnóstwo kobiet.

Anna Lewandowska również zmaga się z tym powszechnym problemem i wcale się z tym nie ukrywa. Niejednokrotnie na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazywała, że pomimo zgrabnej i wysportowanej sylwetki na jej ciele również pojawia się „pomarańczowa skórka”. Wiele razy również trenerka poruszała tematy z tym związane.

Zobacz także: Anna Lewandowska poleca szczotkowanie na sucho! Zobaczcie, co to takiego!

Tym razem Ania na swoim profilu odpowiadając na pytanie jednej z internautek nie tylko pokazała, że zmaga się z problemem, który mają miliony kobiet, ale również znalazła na niego idealny sposób.

Sposób Anny Lewandowskiej na cellulit

Ania od lat motywuje swoich fanów i jest aktywna na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 3 miliony internautów. Tym razem organizując tzw. Q&A odpowiedziała na wiele pytań internautów, a jedno z nich dotyczyło właśnie cellulitu. Jak poradzić sobie z silnym cellulitem na nogach i pośladkach?

Zobacz także: Czym różnią się córki Lewandowskich? Robert wiele zdradził

Trenerka pokazała swoją „pomarańczową skórkę” i jak zaznaczyła, jedyny sposób to pokochać swoje ciało takie, jakie jest:

„Co jeść, robić, gdy jest się szczupłym i pojawił się mocny cellulit na pośladkach i nogach”– zapytała internautka.

„Co zrobić? Pokochać go”– odpowiedziała krótko trenerka.

Ania również zmaga się z cellulitem.

Nie da się ukryć, że wiele kobiet marzy o takiej figurze, jaką ma Ania. Ona sama od zawsze podkreślała, że nie jest perfekcyjna i zmaga się z wieloma niedoskonałościami:

„Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne i… nie musi być! Nauczyłam się je akceptować, wrzuciłam na luz! Dbam o nie, bo dbam o swoje zdrowie! Dbam o to, co jem, świadomie podchodzę do regeneracji i… sprawia mi to totalną radochę!”– napisała Lewa jakiś czas temu.

Ciężko się nie zgodzić ze słowami Ani Lewandowskiej. Każda z kobiet powinna dbać o swoje ciało, jak i pokochać swoje niedoskonałości.

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry