Sekret szczupłej sylwetki Grażyny Wolszczak! 64-latka eliminuje tylko jeden składnik z diety!

18 marca 2023
Przez: : M.J

Grażyna Wolszczak podczas jednego z wywiadów zdradziła, w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki. Trzeba przyznać, że 64-latka cały czas prezentuje się bardzo dobrze i wręcz promienieje. Zobaczcie, co eliminuje ze swojej diety, dzięki czemu może wciąż pochwalić się tak rewelacyjną figurą!

Kilka słów na temat Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak od lat obecna jest w świecie polskiego show-biznesu, a my wciąż możemy widzieć ją na ekranach naszych telewizorów. Chociaż najczęściej możemy spotkać ją na deskach teatrów, to na szklanym ekranie widzieliśmy ją w takich serialach jak: Na Wspólnej, czy Pierwsza Miłość. Co ciekawsze, aktorka wraz ze swoim synem Filipem, wzięli udział w rozrywkowym programie stacji TVN Ameryka Express.

Trzeba przyznać, że aktorka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Niemniej jednak w jej wypadku wiek to tylko liczba. W jednym z wywiadów zdradziła, w czym tkwi sekret, że wciąż może się pochwalić nienaganną figurą! Zobaczcie!

Grażyna Wolszczak
Grażyna Wolszczak

ZOBACZ TAKŻE: Jaka jest dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Sekret szczupłej sylwetki

Grażyna udzieliła wywiadu reporterce portalu Jastrząbpost. Jak wyznała, nie przestrzega żadnej restrykcyjnej diety i uwielbia zarówno kuchnię japońską, jak i włoską. Niemniej jednak gluten przeszkadza jej w utrzymaniu perfekcyjnej sylwetki. Zdradziła również, że podczas kwarantanny przez pandemie koronawirusa przybyło jej nieco kilogramów i po zakończeniu jej, musiała skupić się na wyeliminowaniu ze swojej diety tego składniku:

“Wyeliminowałam go po raz drugi w życiu, nie ze względu na uczulenie, tylko zrobiłam sobie badania na nietolerancję pokarmową i rzeczywiście wyszło mi, że słabo toleruję gluten. Wtedy, kiedy odstawiłam gluten, schudłam 8 kilo, i to było wspaniałe. Teraz liczę, że odstawienie glutenu pomoże mi w zapuszczeniu się koronawirusowym, bo przytyłam. Muszę zrzucić 5 kilo” – wyznała wówczas w rozmowie z portalem Jastrząbpost.

Musimy przyznać, że Grażyna swoją figurą zawstydziłaby niejedną 20-latkę.

Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram Grażyny Wolszczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej