Grażyna Wolszczak: [wiek, filmy, mąż, programy, Instagram]

18 grudnia 2019
Przez: : KS

Grażyna Wolszczak to aktorka, którą od wielu lat możemy oglądać zarówno w serialach, jak i produkcjach filmowych. Oprócz tego wzięła udział w nowej edycji programu Ameryka Express, którego emisja będzie miała miejsce w lutym 2020 roku. Co o niej wiadomo?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Grażyna Wolszczak: wiek

Aktorka urodziła się 7 grudnia 1958 roku, a więc skończyła 62 lata. Niewątpliwie, patrząc na jej fotografie ciężko w to uwierzyć, ponieważ wyglądu może pozazdrościć jej wiele pań w tym wieku. Pochodzi z Gdańska, gdzie również dorastała. Starała dostać się na studia psychologiczne, jednakże bezskutecznie. Ukończyła studium aktorskie, a następnie studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Została magistrem na kierunku aktor

Zobacz także: Grażyna Wolszczak doczepiła włosy – zmiana zdecydowanie na plus!dramatu.

Grażyna Wolszczak: filmy

Kobieta doskonale radzi sobie nie tylko przed kamera, ale również na deskach teatru. Karierę zaczęła właśnie od spektakli, a w późniejszym czasie mogliśmy oglądać ją między innymi w Rozmowach kontrolowanych, Grach ulicznych, Wiedźminie oraz Ja wam pokażę!. Oprócz tego, od wielu lat wciela się w jedną z głównych postaci w serialu Na Wspólnej.

Zobacz także: Bożena Dykiel wyrzucona z „Na Wspólnej”?! Jest oficjalny komunikat!

Grażyna Wolszczak: mąż

W 1968 roku wyszła za mąż za aktora Marka Sikorę, który zmarł 1996 roku. Przed jego śmiercią zamieszkali w Warszawie, gdzie oboje realizowali się zawodowo. Po śmierci mężczyzny, odnowiła znajomość z młodzieńczych lat z Cezarym Harasimowiczem, z którym związana jest do tej pory. Z pierwszym mężem doczekali się syna Filipa, który przyszedł na świat w 1989 roku.

Grażyna Wolszczak: programy

Aktorka dotychczas wzięła udział w już kilku programach telewizyjnych. Były to Gwiezdny cyrk, Taniec z gwiazdami oraz Ranking gwiazd. W 2020 roku będziemy mogli oglądać ją emitowanym na antenie TVN Ameryka Express, gdzie w zmaganiach z innymi uczestnikami będzie towarzyszył jej syn.

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami”: Maffashion wystąpi w kolejnej edycji?

Grażyna Wolszczak: Instagram

Wolszczak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @grazyna.wolszczak_official. Co ciekawe, prowadzi go bardzo aktywnie. Nie brakuje tam zdjęć z sesji, promocji filmów oraz prywatnych momentów jej życia.

Zobacz także: Tak wygląda dziewczyna Conana! Dagmara Kaźmierska nie może się jej nachwalić

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@grazyna.wolszczak_official)

Źródło: Instagram grazyna.wolszczak_official

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej