”Squid Game 2”: W sieci pojawiły się pierwsze sceny drugiego sezonu! ”Za mocne”

29 września 2022
Przez: : M.J

Serial, który pojawił się w serwisie Netflix 17 września 2021 roku pobił rekordy popularności. Wciąż jest uznawany za jedną z najpopularniejszych produkcji na tej platformie. Jak również wiadomo, widzowie niedługo doczekają się drugiej odsłony Squid Game. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty Squid Game 2, a fani nie kryją, że zdecydowanie jest na co czekać.

Squid Game pobił rekordy popularności

Nie da się ukryć, że południowokoreańskie produkcje robią się coraz popularniejsze. Film Parasite został nagrodzony Oscarem w 2019 roku, jednak nie ma co ukrywać, że to produkcja Netflix pt. Squid Game spowodowała istny szał na tle koreańskich filmów i seriali. Ciekawostką jest zapewne to, że reżyser serialu niemal przez 10 lat nie mógł znaleźć chętnego na zakup scenariusza.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy drugi sezon hitowej produkcji Netflixa?

View this post on Instagram

A post shared by Squid Game (@squidgamenetflix)

Kiedy Squid Game zadebiutował na platformie Netflix nikt zapewne nie spodziewał się, że osiągnie taki sukces. Produkcja trafiła na listy najchętniej oglądanych seriali i pobiła wszystkie rekordy. Co więcej, otrzymała tytuł nieanglojęzycznej produkcji o najwyższej oglądalności oraz rekord otwarcia Netflixa, który wciąż należy właśnie do Squid Game.

ZOBACZ TAKŻE: „Squid Game”: Rozgrywki inspirowane serialem odbędą się w Polsce!

Serial składa się z 9 kilkudziesięciominutowych odcinków, a widzowie niemal od razu po jego oglądnięciu czekali na informacje o kontynuacji produkcji. Jak już wiadomo, będzie drugi sezon Squid Game, jednak fani muszą na niego jeszcze chwilę poczekać. Wpłynęło na to kilka powodów. Reżyser nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu i nie miał on także pomysłu na kontynuację serialu, który według niego był zamkniętą historią. Okazuje się, że właścicielom Netflixa udało się ostatecznie przekonać reżysera oraz scenarzystę do podjęcia kontynuacji hitu i to szybciej niż wcześniej zakładano.

Pierwszy zwiastun serialu Squid Game 2

Na oficjalnym profilu serwisu Netflix pojawiła się niedawno pierwsza zapowiedź tej hitowej produkcji. Reżyser Hwang Dong-hyuk w pierwszej kolejności podziękował widzom, za tak znakomity odbiór jego twórczości oraz zrobił małą niespodziankę publikując pierwsze sceny.

ZOBACZ TAKŻE: “Squid Game”: Dla twórcy praca nad serialem była okropnie stresująca. Poniósł przykre konsekwencje…

“Chcę jeszcze raz podziękować wszystkim fanom za polubienie Squid Game. Przed Wami drugi sezon, pełen nowych opowieści. Tymczasem przygotowałem mały prezent. Rzućmy okiem”

Przypomnijmy, że Squid Game 2 trafi na platformę Netflix dopiero za jakiś czas. Choć w mediach pojawia się sporo plotek i niepotwierdzonych informacji na temat daty drugiego sezonu, to według oficjalnych informacji premiery powinniśmy się spodziewać pod koniec 2023 roku lub nawet 2024 roku.

Natomiast fani tej produkcji nie ukrywają, że z utęsknieniem oczkują jego kontynuacji.

“Już nie mogę się doczekać 😍😍😍😍 tęsknie za tym serialem”

“Za mocne”

“Nie lecą w kulki.”

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej