Środkowy palec w głównym wydaniu wiadomości! Ta wpadka prezenterki przejdzie do historii!

8 grudnia 2023
Przez: : M.J

Kultowa prezenterka BBC News została bohaterką nieco kontrowersyjnego spektaklu, który zapewne na długo pozostanie w pamięci widzów. Wydanie ostatnich wiadomości na antenie BBC News przeszło do historii, gdyż Moshiri, zamiast grzecznie przywitać widzów, postanowiła pokazać im nieco specyficznego “gest”. Ta wpadka niesie się po sieci.

Gigantyczna wpadka na antenie BBC News

Przed emisją reportażu o Borisie Johnsonie, Maryam Moshiri miała chwilę na przywitanie z widzami. Niestety, w ekscytacji przed wejściem na wizję, padł kontrowersyjny gest. Środkowy palec pojawił się na ekranie, bo trafił prosto w obiektyw kamery. Ten moment z pewnością zaskoczył niejednego widza, a nagranie tego incydentu szybko obiegło sieć, zdobywając uznanie internetowych łowców wpadek.

ZOBACZ TAKŻE: “Familiada”: Ta wpadka może przejść do historii!

Co ciekawe, Moshiri, zamiast ukrywać się przed falą krytyki, postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Dzień po incydencie opublikowała oficjalne przeprosiny, wyjaśniając, że to wszystko miało być niewinnym żartem w kręgu jej zgranego zespołu.

Przeprosiny za środkowy palec na wizji

W swoich przeprosinach Moshiri zapewniła, że nie miała zamiaru urazić nikogo, a cała sytuacja była prywatnym żartem skierowanym jedynie do jej bliskich współpracowników.

“To był prywatny żart między mną a moimi kolegami z ekipy. Bardzo mi przykro, że został uchwycony na wizji. Nie chciałam tego. Jest mi bardzo przykro i przepraszam, jeśli kogoś uraziłam albo zasmuciłam. Ten felerny gest nie był skierowany ani do widzów, ani do żadnej konkretnej osoby. Był tylko żartem dla niewielkiej grupy moich współpracowników”

Wydaje się, że prezenterka zdaje sobie sprawę z tego, że to, co działo się na antenie, mogło być nieco zbyt odważne dla standardów BBC. Choć moment ten z pewnością był pełen humoru, nie wszyscy zrozumieli specyfikę tego “prywatnego żartu.”

Reakcje internautów są podzielone. Jedni uważają, że Moshiri popełniła błąd, reprezentując poważną stację informacyjną. Inni natomiast bronią jej, podkreślając, że każdy ma swoje chwile słabości.
Tak czy inaczej, Maryam Moshiri przeprosiła z humorem podkreślając, że czasem nawet prezenterzy są tylko ludźmi.

Źródło: x.com

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej