Stanisław Karpiel-Bułecka: [wiek, rodzina, kariera, żona, Instagram]

22 lutego 2021
Przez: : KS

Stanisław Karpiel-Bułecka to niewątpliwie jeden z najprzystojniejszych uczestników ostatniej edycji programu ,,Dance Dance Dance’’. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, ale także życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Stanisław Karpiel-Bułecka: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Stanisław urodził się 25 marca 1983 roku. W związku z tym, w 2021 roku obchodził swoje 38. urodziny. Jest rodowitym góralem, bowiem na świat przyszedł w Zakopanem, lecz już wiele lat temu przeprowadził się do Warszawy, gdzie aktualnie mieszka. Ukończył technikum budowlane, jednakże swojej przyszłości nie związał z tym zawodem. Jego stryjem jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka.

Stanisław Karpiel-Bułecka: kariera

Mężczyzna od najmłodszych lat trenował narciarstwo. Jako nastolatek swoich sił postanowił spróbować w freestylowej odmianie tego sportu. Na swoim koncie ma nawet kilka sukcesów. Jednakże, karierę sportową porzucił na rzecz muzyki. Pierwszy zespół z jakim tworzył to Gooral. Następnie został wokalistą Future Folk, z którymi nawet wziął udział w przesłuchaniach do konkursu Eurowizji. Telewidzowie mieli okazję oglądać go w programach ,,Twoja twarz brzmi znajomo’’, ,,Taniec z gwiazdami’’ i ,,Azja Express’’.

Staszek wziął udział w ostatniej edycji tanecznego programu Dance Dance Dance. Jego partnerką była Anna Matysiak, a para zdobyła wysokie drugie miejsce. Stanisław i Ania przegrali jedynie z Roksaną Węgiel i Oliwią Górniak.

Stanisław Karpiel-Bułecka: żona

Niewątpliwie, wiele przedstawicielek płci pięknej zastanawia się, czy serce przystojnego górala jest już zajęte. Okazuje się, jego szczęśliwą małżonką jest Anna Lis. Natomiast, owocem ich związku jest syn Stanisław, który na świat przyszedł w 2016 roku.

Zobacz także: Co wiemy o Sebastianie Karpiel- Bułeckiej?

Stanisław Karpiel-Bułecka: Instagram

Muzyk prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @staszekkarpielbulecka_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 68,4 tysiąca użytkowników.

Źródło: Instagram Staszka Karpiel- Bułeckiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej