Połącz się z nami

Stanisław Karpiel-Bułecka: [wiek, rodzina, kariera, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Stanisław Karpiel-Bułecka: [wiek, rodzina, kariera, żona, Instagram]

Stanisław Karpiel-Bułecka to niewątpliwie jeden z najprzystojniejszych uczestników nowej edycji programu ,,Dance Dance Dance’’, który swoją premierę będzie miał już niebawem. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, ale także życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Stanisław Karpiel-Bułecka: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Stanisław urodził się 25 marca 1983 roku. W związku z tym, w 2021 roku będzie obchodził swoje 38. urodziny. Jest rodowitym góralem, bowiem na świat przyszedł w Zakopanem, lecz już wiele lat temu przeprowadził się do Warszawy, gdzie aktualnie mieszka. Ukończył technikum budowlane, jednakże swojej przyszłości nie związał z tym zawodem. Jego stryjem jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka.

Stanisław Karpiel-Bułecka: kariera

Mężczyzna od najmłodszych lat trenował narciarstwo. Jako nastolatek swoich sił postanowił spróbować w freestylowej odmianie tego sportu. Na swoim koncie ma nawet kilka sukcesów. Jednakże, karierę sportową porzucił na rzecz muzyki. Pierwszy zespół z jakim tworzył to Gooral. Następnie został wokalistą Future Folk, z którymi nawet wziął udział w przesłuchaniach do konkursu Eurowizji. Telewidzowie mieli okazję oglądać go w programach ,,Twoja twarz brzmi znajomo’’, ,,Taniec z gwiazdami’’ i ,,Azja Express’’.

Stanisław Karpiel-Bułecka: ,,Dance Dance Dance’’

Program ,,Dance Dance Dance’’ zdobył duże zainteresowanie widzów TVP, dlatego też producenci zdecydowali się na emisję kolejnej z jego edycji. Tym razem na parkiecie tanecznego show zobaczymy między innymi właśnie Staszka Karpiel-Bułeckę. Wiadomo już, że jego partnerką będzie tam aktorka Anna Matysiak.

Stanisław Karpiel-Bułecka: żona

Niewątpliwie, wiele przedstawicielek płci pięknej zastanawia się, czy serce przystojnego górala jest już zajęte. Okazuje się, jego szczęśliwą małżonką jest Anna Lis. Natomiast, owocem ich związku jest syn Stanisław, który na świat przyszedł w 2016 roku.

Stanisław Karpiel-Bułecka: Instagram

Muzyk prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @staszekkarpielbulecka_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 66,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry