Połącz się z nami

„Starsza Pani Musi Fiknąć” Andrzej Piaseczny z mamą! Pani Alicja podbiła serca widzów!

Rozrywka

„Starsza Pani Musi Fiknąć” Andrzej Piaseczny z mamą! Pani Alicja podbiła serca widzów!

11 września został wyemitowany drugi odcinek nowego programu TVN „Starsza Pani Musi Fiknąć”. Tym razem zobaczyliśmy Andrzeja Piasecznego, który zabrał w podróż życia swoją 81-letnią mamę Alicję! Zobaczcie, jak w programie „Starsza Pani Musi Fiknąć” Andrzej Piaseczny z mamą wspólnie przeżywali niesamowite przygody!

Ten program bez wątpienia może stać się jednym z bardziej lubianych. W programie „Starsza Pani Musi Fiknąć” znane osoby zabierają w podróż do egzotycznych krajów swoje matki lub ojców, z którymi przeżywają naprawdę ekstremalne przygody.

Gwiazdy często nie mają czasu, aby spędzić tyle cudownych chwil ze swoimi bliskimi. Ten program bez wątpienia im to umożliwi, a wspólnie przeżyte przygody zapamiętają do końca życia!

W pierwszym odcinku widzieliśmy Dawida Kwiatkowskiego ze swoją mamą. Jego rodzinna historia nie należała do najłatwiejszych, bowiem mama Dawida zmagała się z problemem alkoholowym. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

„Starsza Pani Musi Fiknąć” Andrzej Piaseczny z mamą!

W drugim odcinku zobaczyliśmy Andrzeja Piasecznego i jego mamę. Piosenkarz zabrał swoją rodzicielkę do Afryki, a dokładniej do Namibii. Każdego dnia czekała na nich inna przygoda, niekiedy naprawdę ekstremalna! Lecz Pani Alicja to prawdziwa podróżniczka, której żadna przygoda nie jest straszna.

Koleżanki Pani Alicji odradzały jej tego wyjazdu. Jednak jej syn był przekonany, że kiedy zobaczą odcinek w telewizji, nie jedna z nich pozazdrości jego mamie. I wcale się nie mylił!

Pani Alicja to ciepła pełna życia kobieta. Dobry humor nie opuszczał jej nawet na chwilę, a piosenki śpiewane podczas podróży podbiły serca telewidzów. Jak sama o sobie mówi, nie liczy godzin i lat.

Podróż rozpoczęli od odwiedzenia plemienia Himba. Ten jakże odmienny świat zrobił na pani Alicji ogromne wrażenie.

Podróż quadem do miejsca, gdzie znajdowały się rysunki na skale, liczące 4 tysiące lat, rajd po wydmach zakończony lampką szampana z widokiem na pustynię, lot helikopterem, który pani Alicja miała przez chwilę okazję pilotować oraz safari, podczas którego stanęli oko w oko z królem zwierząt to nic takiego, w porównaniu z tym, jaką niespodziankę mama dostała od syna!

Andrzej Piaseczny jeszcze przed wyjazdem wydał książkę na podstawie rodzinnego pamiętnika pani Alicji. Ten podarunek wywołał ogromne wzruszenie zarówno u mamy, jak i autora tego pomysłu!

Poznaliśmy wiele opowieści, wspomnień i anegdot z życia piosenkarza oraz jego mamy. Bez wątpienia ten wspólnie spędzony czas na długo zapadnie w ich pamięci! Andrzej odcinek z mamą podsumował słowami:

„Wszystkich nas czeka ten sam los. Więc trzeba podsycać w sobie płomień życia…”

Ta właśnie myśl, przywiodła Andrzeja wraz z mamą Alicją do Afryki!

Podziwiamy i gratulujemy Pani Alicji odwagi! Bez dwóch zdań taki syn jak Andrzej Piaseczny to prawdziwy skarb!

Cały odcinek z Andrzejem Piasecznym i jego mamą Alicją możecie zobaczyć TUTAJ!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry