Staśko ostro skrytykowała Piróga i Wolińskiego za wsparcie Dominica! Padły mocne słowa!

25 listopada 2020
Przez: : M.J

Aktywistka Maja Staśko ostro skrytykowała Piróga i Wolińskiego za to, że po skandalu z finalistą 9. edycji „Top Model” go wspierają. U jurora i prowadzącego program na profilach w mediach społecznościowych pojawiły się słowa otuchy w stronę Dominica D’Angelica, co nie uszło uwadze Staśko! Zobaczcie!

24 listopada Dominic D’Angelica zapamięta na całe życie. Wówczas wypłynęły na światło dzienne informacje o tym, że finalista 9. edycji „Top Model” miał spore problemy z prawem. Zaznaczmy, że Dominic przez większość swojego życia mieszkał w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam miał odbyć stosunek, z osobą poniżej 16 r.ż, za co został skazany. Media zelektryzowała ta wiadomość i nie zostawiły na chłopaku suchej nitki. Więcej na ten temat dowiecie się poniżej.

Zobaczcie: Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!

W obronie modela stanął Michał Piróg oraz Dawid Woliński. Juror i prowadzący program „Top Model” opublikowali na swoich profilach wpisy, którymi dodali otuchy chłopakowi.

„Raz podłożony ogień wywołuje pożar a ten bezpowrotnie i bezlitośnie trawi wszystko na swojej drodze. Efekt jest nieodwracalny. Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia, bez wysłuchania drugiej osoby. Nauczono mnie, że nie przekreśla się nigdy nikogo tak długo jak istnieją przesłanki na czyjąś niewinność. Ludzi bez pieniędzy i znajomości łatwo jest skazać ale napewno nigdy ich się nie wypuszcza z powrotem na wolność od tak. Emocje są bardzo złym doradcą wiec radzę ochłonąć. Poczekać i dać możliwość obrony. Wieszanie na szubienicy i palenie na stosach pochłonęły tysiące niewinnych osób”– napisał Michał Piróg.

View this post on Instagram

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog)

„Zniszczyć człowieka, jakie to proste” – napisał na Instagramie Dawid Woliński.

https://www.instagram.com/p/CDUafFHJ5jh/

Powyższe wpisy nie uszły uwadze Mai Staśko, która ostro skrytykowała jurora i prowadzącego „Top Model”! Zobaczcie!

Staśko ostro skrytykowała Piróga i Wolińskiego za wsparcie Dominica D’Angelica!

Obszerny wpis aktywistki odbił się szerokim echem w sieci. Wpisy Wolińskiego i Piróga potępiła w mocnych słowach aktywistka, a całość zobaczycie pod zdjęciem.

Również na swoim InstaStory odniosła się do wpisów jurora i prowadzącego „Top Model”, gdzie nie przebierała w słowach.

Staśko skrytykowała Piróga i
Staśko skrytykowała Piróga i

Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej