Połącz się z nami

Stella Staniszewska z „Love Island” przeszła ogromną metamorfozę! 29-latka schudła 18 kg!

Stella Staniszewska

Zdrowie i dieta

Stella Staniszewska z „Love Island” przeszła ogromną metamorfozę! 29-latka schudła 18 kg!

Stella Staniszewska zdecydowała się wziąć udział w randkowym programie, który po raz trzeci na naszych ekranach zagościł 28 lutego. Jak się okazuje, piękna brunetka o ciemnej karnacji swojego czasu ważyła sporo więcej, a jej wyrzeźbiona sylwetka to wynik ciężkich treningów i silnej woli. Spodziewaliście się?

Love Island

Trzecia edycja reality-show „Love Island. Wyspa Miłości” zagościła na naszych ekranach 28 lutego. W hiszpańskiej willi zamieszkali już pierwsi Islandersi, którzy dobrali się w pary.

Zobaczcie: „Love Island 3”: Poznajcie pierwsze pary!

Jedną z uczestniczek jest Stella Staniszewska, która podczas pierwszego parowania związała się z Piotrem Szczurkiem. Piotr i Stella tworzą jedną z najbardziej dojrzałych par w programie. Dziewczyna ma 29 lat natomiast Piotr 35 lat.

Stella Staniszewska

Stella od samego początku podkreślała, że jej sylwetka kosztowała ją mnóstwo wysiłku i pracy. Jak przyznała, „połknęła bakcyla” i teraz nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Okazuje się jednak, że swojego czasu dziewczyna walczyła z dość sporą otyłością i w końcu zapragnęła zmienić swoje życie.

Stella Staniszewska przeszła ogromną metamorfozę!

Stella uważa za największy swój sukces właśnie to, że udało jej się schudnąć aż 18 kilogramów. Jak również podkreśliła, nie jest dumna z tego, że w przeszłości przestała o siebie dbać i doprowadziła się do otyłości. Niemniej jednak zdrowy tryb życia i ćwiczenia siłowe spowodowały, że odkryła swoją pasję, którą jest kulturystyka.

29-latka jest świadoma swoich niedoskonałości i wciąż nie uważa, że może przyznać sobie najwyższą notę. W skali od 1 do 10 daje sobie 8,5. Natomiast w programie szuka mężczyzny z hipnotyzującym spojrzeniem, szerokimi barkami i najlepiej ciemnego blondyna. Czy to właśnie Piotr sprosta jej wymaganiom? Dodajmy, że on też ma za sobą niesamowitą metamorfozę, a na zdjęciach sprzed lat jest nie do poznania!

Zobaczcie: Piotr z „Love Island 3” wyglądał zupełnie inaczej! Zobaczcie ogromną metamorfozę 35-latka!

Spodziewaliście się, że Stella kiedyś walczyła z otyłością? Musicie przyznać, że teraz jej sylwetka robi wrażenie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry