Połącz się z nami

Stella z „Love Island 3” oceniła nowych Islandersów! Co sądzi o 4. edycji? Znamy jej faworytów!

Stella Staniszewska

Z życia gwiazd

Stella z „Love Island 3” oceniła nowych Islandersów! Co sądzi o 4. edycji? Znamy jej faworytów!

Stella Staniszewska, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie Love Island, w rozmowie z Obcas.pl oceniła uczestników czwartej edycji reality-show. Który z Islandersów wywarł na niej najlepsze wrażenie?

Stella na Wyspie Miłości

Love Island. Wyspa Miłości jest jedną z tych produkcji, która cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Obecnie randkowe reality-show po raz czwarty leci na ekranach naszych telewizorów, jednak nadal nie milkną echa o uczestnikach poprzednich edycji.

Jedną z islanderek w trzecim sezonie programu była Stella Staniszewska. Do hiszpańskiej willi weszła już w pierwszym odcinku. Od razu sparowała się z Piotrem Szczurkiem, z którym odpadła tuż przed finałem. Choć Stella i Piotr próbowali kontynuować swój związek po powrocie do Polski, to jak już wiadomo, ich drogi rozeszły się i każdy z nich poszedł w swoją stronę.

Zobacz także: Stella i Piotr potwierdzili nagranie! Nagrali filmik!

Ania, Stella i Caroline z Love Island 3.
Stella, Caroline i Ania z Love Island 3.

Nie da się ukryć, że udział w programie pozwolił Stelli nie tylko na przeżycie przygody życia, ale również poznania tej produkcji od podszewki. Na Instagramach byłych uczestników Love Island możemy zauważyć, że niemal każdy z nich śledzi obecną edycją. Tak samo jest w przypadku uczestniczki 3. edycji. Jak Stella ocenia obecnych Islandersów i kto wywarł na niej najlepsze wrażenie?

Stella oceniła uczestników Love Island 4

Stella w rozmowie z naszym portalem zaznaczyła, że 4. edycję Wyspy Miłości ogląda wraz ze swoją mamą. Islandersi wywarli na niej bardzo pozytywne wrażenie, a najbardziej do gustu przypadli jej Klaudia oraz Bruno.

„Tak, od premierowego odcinka razem z mamą śledzimy każdy odcinek. Uczestnicy wydają się być ciekawi, a najbardziej pozytywne wrażenie wywarli na mnie Klaudia i Bruno”powiedziała w rozmowie z Obcas.pl

Dosyć często się zdarza, że osoby zgłaszające się do tego typu programów znają się z uczestnikami poprzednich edycji. Czy w takim razie Stella również w hiszpańskiej willi ma osobę, z którą zna się w życiu prywatnym?

„Nie, nie znam żadnego z aktualnych uczestników„- dodała na koniec

Stella na pewno ma wielki sentyment do tego reality-show, gdyż to właśnie w Willi Miłości przeżyła kilka wspaniałych tygodni, które zapamięta do końca życia. My życzymy jej wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz także: Metamorfoza Stelli z Love Island 3.

Źródło: Instagram Stelli Staniszewskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry