Połącz się z nami

Magdalena Stępień pokazała zdjęcie w bikini. Wróciła do formy sprzed ciąży?

Stępień pokazała zdjęcie synka

Moda i uroda

Magdalena Stępień pokazała zdjęcie w bikini. Wróciła do formy sprzed ciąży?

Magda Stępień z racji swojej profesji może pochwalić się zjawiskową figurą. Nie zmieniła tego nawet ciąża. Pomimo ciążowego brzuszka Magda nadal zachwycała nas swoją sylwetką. Teraz pokazała zdjęcie w bikini potwierdzając nasze słowa. Sami zobaczcie!

Kim jest Magdalena Stępień?

Magdalena Stępień to jedna z uczestniczek Top Model. Choć nie wygrała zdobyła popularność. Jeszcze głośniej zrobiło się o Magdzie ze względu na jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem. Początkowo Magda i Kuba wydawali się być naprawdę zgraną parą. Internauci oglądali ich zdjęcia w mediach społecznościowych, na których nie szczędzili sobie czułości.

Wieść o ciąży zapieczętowała ich związek. Maleństwo dumnych rodziców rosło, a Magda i Jakub dzielili się z internautami kolejnymi dawkami zdjęć.

Tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem media obiegła informacja o zakończonym związku modelki i piłkarza. Początkowo zainteresowani nie zabierali głosu w tej sprawie. Fanów natomiast martwiły usunięte zdjęcia z ich profili w mediach społecznościowych. Po kilku dniach pierwsza głos zabrała Magda potwierdzając najgorsze. Kolejne tygodnie nie były dla Magdy proste. Modelka choć przywitała na świecie swojego synka, który szybko stał się jej oczkiem w głowie musiała zmierzyć się z macierzyństwem w pojedynkę.

Zobacz także: Stępień o związku Rzeźniczaka

Figura Magdy po porodzie

Modelka świetnie poradziła sobie w nowej roli. Na Instagramie znajdziecie jej liczne zdjęcia i nagrania, które tylko to potwierdzają. Choć to zdjęcia małego Olivierka zdominowały profil szczęśliwej mamy Magda od czasu do czasu dzieli się z nami innymi wpisami.

Na jednym z najnowszych zdjęć pokazała się nam w bikini. Uwagę zwraca świetna forma modelki, po której ciężko stwierdzić, że szczęśliwe rozwiązanie odbyło się niespełna 3 miesiące temu.

Magda odniosla się również do swojej blizny po cesarskim cięciu przyznając,

„Kilka rozstępów na brzuchu już zawsze będzie uświadamiało mnie jak wielki cud wydałam na świat 💚”

Magda Stępień pokazała figurę po ciąży

My jesteśmy zachwyceni figurą Magdy. A Wy?

Źródło: Instagram Magdaleny Stępień

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry