Połącz się z nami

Stifler i Ada Śledź są parą? Znamy szczegóły ich relacji!

Ada i Stifler są parą?

News

Stifler i Ada Śledź są parą? Znamy szczegóły ich relacji!

Stifler i Ada wystąpili razem w programie One Night Squad i już wtedy dało się odczuć chemię między nimi. Jak się okazuje, wspólny udział w reality-show bardzo ich zbliżył. Jak obecnie wygląda ich relacja? Stifler zdradził prawdę.

Nowe reality-show

Adrianna Śledź i Stifler to jedni z uczestników nowego formatu One Night Squad. W programie spotkali się celebryci, których mieliśmy możliwość oglądać już w różnych reality-show. Uczestnicy pojechali na Zanzibar z nadzieją na spędzenie czasu na imprezach i odpoczynku. Prawda okazała się całkiem inna. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi warunkami przemierzając wyspę, gdzie testowana była ich wytrzymałość.

Co łączy Damiana i Adę?

Każdy widz zauważył zapewne chemię, która rodziła się pomiędzy Adą i Stiflerem. Choć początkowo Damian nie okazywał zainteresowania Adą, kiedy doszło do ich pocałunku wydawał się być bardziej zadowolony. Wiele osób zastanawiało się, czy ich relacja w programie przerodziła się w coś poważniejszego poza kamerami.

Teraz dostaliśmy na to odpowiedź. Damian Zduńczyk udzielając wywiadu dla PrzeAmbitni przyznał, że choć początkowo był obojętny wobec Ady po programie zaczęli się do siebie zbliżać:

„No na razie się do siebie docieramy, zobaczymy co będzie (…) jest fajnie, bo się nie kłócimy, fajnie spędzamy czas, a co będzie dalej to zobaczymy (…) po programie spędziliśmy trochę więcej czasu no i zobaczymy” – przyznał.

Związki Stiflera

Przypominamy – Stifler zyskał popularność i rozgłos występując w programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. W programie wyróżniał się swoim podejściem do kobiet. Damian nie stronił od przygodnych romansów, a każdą kobietę i zbliżenie traktował jak trofeum. Pewien czas temu napisał swoją autobiografię, w których nie ukrywał kontrowersyjnych tematów ze swojego życia.

Zobacz także: Książka Stiflera

Stifler w programie nawiązał bliższą relację z Anastasiyą. Była to pierwsza z dziewczyn, która sprawiła, że przestał oglądać się za innymi kobietami. Ich związek kontynuowany był poza programem, jednak nie przetrwał próby czasu.

Stifler z Warsaw Shore
Stifler z Warsaw Shore

Myślicie, że Stifler i Ada faktycznie stworzą związek?

Źródło: Instagram One Night Squad, Instagram Stiflera, PrzeAmbitni.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry