Połącz się z nami

Stifler w FAME MMA 6! Znamy jego rywala!

News

Stifler w FAME MMA 6! Znamy jego rywala!

Gala Fame MMA zyskuje coraz większą popularność i za każdym razem w oktagonie możemy zobaczyć walki celebrytów, którzy chcą zyskać sławę i rozgłos. Jak się okazuje kolejny uczestnik kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore” wejdzie do oktagonu zawalczyć o zwycięstwo! Z kim będzie musiał się zmierzyć? Zobaczcie!

Całkiem nie dawno zakończyła się piąta gala Fame MMA. Przypomnijmy, że podczas walk mierzą się ze sobą celebryci, którzy nie zawsze mają do czynienia z tym sportem. Na pewno największe emocje wzbudzają walki pań, a w oktagonie widzieliśmy już Martę Linkiewicz, Esmeraldę czy Ewelonę. To właśnie ostatnia walka padła łupem uczestniczki programu „Warsaw Shore” Ewelony, która swoją rywalkę Esmeraldę pokonała już w pierwszej rundzie! Zobaczcie TUTAJ!

Najwidoczniej organizatorzy gali nie zapominają o swoich znajomych. Jednym z założycieli tych nieco kontrowersyjnych walk jest Wojtek Goła, który również brał udział w kilku sezonach Ekipy z Warszawy. Jak do tej pory do walk zaprosił swojego kolegę Don Kasjo i koleżankę Ewelonę. Tym razem na szóstej gali, w oktagonie zobaczymy również jego kolegę z programu Stiflera!

Stifler w FAME MMA 6! Z kim zawalczy w oktagonie?

Stifler to bez wątpienia najbarwniejszy uczestnik programu Warsaw Shore, który przeszedł ogromną metamorfozę i trzeba otwarcie powiedzieć, że jego silna wola i zapał do dbania o sylwetkę robią wrażenie. Najwidoczniej nie ogranicza się on tylko do podnoszenia ciężarów na siłowni i chce spróbować swoich sił w sportach walki!

Będzie miał do tego już za niedługo idealną okazję, a jak zdradził w rozmowie z „Super Expressem” jego rywalem będzie muzyk Merghani!

View this post on Instagram

?

A post shared by 9:20 AM (@xmerghani) on

Stifler, czyli Damian Zduńczyk znany jest również z tego, że nie owija w bawełnę i nie do końca jest przekonany co do swojej przewagi nad rywalem. Jak sam stwierdziła podczas wywiadu dla „SE”, nie musi wygrać, ale na pewno będzie to dla niego wielkie wyzwanie.

„On ma przewagę, bo już coś tam ćwiczy i ma takie podobno kocie ruchy. Ale to jest spoko, będzie wtedy ciekawa walka. Nie muszę przecież wygrać”

Damian bez wątpienia ma mnóstwo fanek, które z chęcią zobaczą jego zmagania w oktagonie i będą trzymały kciuki za jego zwycięstwo. Przypomnijmy również, że znana jest już walka pań, w której zmierzą się Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Luxuria Astaroth „Zusje”!

Myślicie, że Stifler da sobie radę i zostanie zwycięzcą podczas szóstej gali Fame MMA?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry