Czy będzie 5. sezon “Stranger Things”? Już wszystko wiadomo!

26 czerwca 2022
Przez: : K.M.

Na platformie Netlix jeszcze nie zostały opublikowane wszystkie odcinki czwartego kultowego serialu Stranger Things, a fani już dopytują o kolejny sezon. Twórcy hitu zdradzają, czy fani mają czekać. Czy powstanie Stranger Things 5?

Opis serialu

Stranger Things to bez dwóch zdań serial, który znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych produkcji. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku Hawkins, w stanie Indiana. Widzowie śledzą grupę nastolatków, którzy uwielbiają grać w Lochy i Smoki. Po jednym z zakończonych seansów dwunastoletni Will Bayers (Noah Schnapp) znika w nieznanych okolicznościach. W poszukiwaniach chłopca oprócz jego matki i lokalnego szeryfa pomagają jego przyjaciele. Od tej pory ich życie wywraca się do góry nogami, a bohaterowie odkrywają tajemnice sekretnych eksperymentów oraz nadprzyrodzonych sił nieznanej dziewczynki.

Produkcja doczekała się już 4 sezonów. Każdy z nich przed ekrany przyciągał miliony fanów, a każdy odcinek do końca trzymał w napięciu. Ostatni z sezonów na platformie Netlix został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich przypadała na 27 maja i liczyła 7 odcinków, które zostały wydłużone w porównaniu do poprzednich. Premiera drugiej części odbędzie się już 1 lipca i otrzymamy wówczas dwa odcinki – Papa i The Piggyback. Twórcy zdradzili, że będą to najdłuższe odcinki w historii, ponieważ będą trwać aż 2 godziny i 30 minut! Już nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Jakie premiery mogliśmy podziwiać w czerwcu na platfomie Netflix

Strager Things 5 – nowy sezon

Fani jeszcze nie zobaczyli finałowych odcinków czwartego sezonu Stranger Things, a już domagają się kolejnych epizodów. Na ten temat w jednym z wywiadów dla portalu Variety wypowiedzieli się twórcy produkcji. Wszystko wskazuje na to, że będzie kontynuacja mrocznej historii z miasteczka Hawkins. Stranger Things 5 na pewno nas zaskoczy, musimy jeszcze tylko trochę poczekać na więcej informacji!

„Od zawsze wiedzieliśmy, że czwarty sezon będzie przedostatnim, a zakończenie serialu będzie bezpośrednio związane z piątym sezonem. Podczas sześciomiesięcznej przerwy związanej z pandemią opisaliśmy piąty sezon i przekazaliśmy go Netflixowi. Wszyscy tam byli obecni, również ci, którym przedstawialiśmy serial po raz pierwszy w 2015 roku. Wtedy byliśmy sobie obcy, a dziś jesteśmy przyjaciółmi […]. Chociaż trudno uwierzyć, że zbliżamy się do końca, to czujemy się niesamowicie szczęśliwi” – Matt i Ross Dufferowie

Stranger Things - najlepszy z seriali
Będzie kolejny sezon – Stranger Things 5

A Wy czekacie już na Stranger Things 5?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej