Połącz się z nami

Strasburger ma za sobą mrożące krew w żyłach chwile. Aktor trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu

Karol Strasburger miał wypadek

Z życia gwiazd

Strasburger ma za sobą mrożące krew w żyłach chwile. Aktor trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu

Chociaż dziś prezentera popularnego programu Familiada zna każdy rodak, mało kto wie, że Karol Strasburger ma za sobą naprawdę trudne chwile. Aktor opowiedział o swoim dramatycznym wypadku, który skończył się dla niego fatalnie.

Karol Strasburger

Karol Strasburger jest gwiazdą, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Polski aktor ma na swoim koncie udział w rolach zarówno filmowych, serialowych, jak i teatralnych. Widzowie widzieć go mogli w wielu popularnych produkcjach. Od 2009 roku Starsburger występuje m.in. w serialu Pierwsza miłość, gdzie wciela się w postać Karola Wekslera. W 2020 roku aktor dołączył także do ekipy M jak miłość, grając w dwójkowej produkcji Jerzego Argasińskiego.

Wielu fanów Strarburgera od lat interesuje się także jego życiem prywatnym. Jak wiadomo, pierwsze małżeństwo z aktorką Barbarą Burską, nie przetrwało i zakończyło się rozwodem. W 1981 roku prowadzący Familiadę poślubił Irenę Morcińczyk. Ukochana żona aktora zmarła w 2013 roku. Po pewnym czasie Strasburger związał się z Małgorzatą Weremczuk, która poślubił w 2019 roku. W tym samym roku pojawiło się na świecie ich pierwsze dziecko.

Zobacz także: Strasburger opowiedział o reanimacji swojej córeczki. Wstrząsająca historia

Tragiczny wypadek Strasburgera

Karol Strasburger od lat pracuje jako aktor i prezenter telewizyjny. 74-latek nie zapomina jednak o aktywności fizycznej i regularnie uprawia różne sporty. Mało kto wie, że w 1972 roku Strasburger występował w cyrkowym programie. Aktor mając 25 lat, uległ poważnemu wypadkhttps://www.instagram.com/p/ByKSKkjorO8/owi, wykonując tzw. „skok śmierci”.

„Miałem w trakcie jego wykonywania poważny wypadek. Urwały się liny i to się źle dla mnie skończyło. Trafiłem do szpitala ze wstrząsem mózgu i byłem cały połamany” – opowiedział Strasburger w rozmowie z Dobrym Tygodniem

Mocno poturbowany aktor doszedł do siebie, lecz porzucił cyrkowe akrobacje na arenie. Pracował jednak jako cyrkowy konferansjer w Polsce i Finlandii.

„To był jeden z lepszych europejskich cyrków, występowali w nim artyści z całego świata. Witałem gości i zapowiadałem numer”– wspomina dawne czasy Starsburger

Spodziewaliście się, że Karol Strasburger ma za sobą takie przeżycia?

źródło: Dobry tydzień/ Instagram Karol Strasburger

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry