Połącz się z nami

Stużyńska przeszła spektakularną metamorfozę. Tak krótkiej fryzury jeszcze nie miała!

Magdalena Stużyńska

Moda i uroda

Stużyńska przeszła spektakularną metamorfozę. Tak krótkiej fryzury jeszcze nie miała!

Magdalena Stużyńska, tak jak wiele innych gwiazd po otwarciu salonów fryzjerskich postanowiła skorzystać z usług jednego z nich. Swoją metamorfozą pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych i jak sama przyznała, „od razu pojechałam konkretnie”! Zobaczcie! Stużyńska przeszła spektakularną metamorfozę.

Magdalena Stużyńska w polskim show-biznesie jest już od lat. Największą popularność zyskała po tym, jak wcieliła się w postać Marcysi w serialu „Złotopolscy”. W 2012 roku rozpoczęła pracę na planie uwielbianego serialu „Przyjaciółki”, gdzie wcieliła się w postać sympatycznej Anki Strzeleckiej, za którą dostała nominację do nagrody Telekamery. Filmografia Stużyńskiej jest naprawdę imponująca, a dodajmy do tego, że aktorkę mogliśmy również oglądać na naszych ekranach w serialu, który dobiegł już końca „Rodzinka.pl”.

Magdalena, jak większość polskich gwiazd również bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 100 tysięcy internautów. To właśnie tam zamieszcza zdjęcia z planów filmowych, czy po prostu pokazuje swoją zwykłą codzienność. Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie po wizycie w salonie fryzjerskim i musimy przyznać, że w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy! Zobaczcie!

Stużyńska przeszła spektakularną metamorfozę.

Jak zaznaczyła w opisie zdjęcia, była to pierwsza wizyta w salonie fryzjerskim po izolacji i od razu postanowiła zaszaleć. Jak możemy zobaczyć na zdjęciu, które udostępniła, ubyło jej sporo włosów, a nowa fryzura odjęła jej lat:

„Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę😉Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe! […]”

A jak na metamorfozę aktorki zareagowali internauci? W komentarzach posypały się same komplementy:

„Wygląda Pani pięknie-młodo, stylowo, kobieco i delikatnie. 💛”

„Madzia wyglądasz jak dziewczynka! Jest super 😍”

„Pięknie 😍”

Musimy również przyznać, że ostre cięcie znacznie odmłodziło aktorkę i bez wątpienia taka fryzura sprawdzi się idealnie w letnie dni!

A Wam, jak się podoba Magdalena w krótkich włosach?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry