Stylizacja Rozenek na weselu Opozdy i Królikowskiego. Jak zwykle zaszalała!

8 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie prezentowała nam ciekawe stylizacje. Codzienne wyjścia, pojawienie się w programie telewizyjnym czy na ściance to idealny pretekst, by zaszaleć z kreacją. Tym razem Majdanowie wybrali się na ślub zaprzyjaźnionych gwiazd z show-biznesu. Co w ten wyjątkowy dzień założyła Małgosia? Przekonajcie się!

Stylizacje Rozenek

Małgorzata przez wielu uważana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. W jej garderobie goszczą kreacje od prestiżowych projektantów, drogich marek czy te, ze zwykłej sieciówki. Przysłowiową wisienką na torcie są również dodatki – torebki, nakrycia głowy, buty czy biżuteria. Rozenek kocha modę i styl. Wyróżnia się tym, że nie stawia na nudę, a w jej stylizacjach zawsze dużo się dzieje. Jeśli nie macie pomysłu na ciekawą stylówkę możecie wejść na profil Małgosi. Jej Instagram to prawdziwa kopalnia modnych inspiracji, na którym każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Profil Małgorzaty znajdziecie pod nazwą @m_rozenek. Warto również zwrócić uwagę na ilość obserwujących ją osób, która sięga 1.4 miliona.

Zobacz także: Sposób Małgorzaty na długie i piękne rzęsy. Skorzystacie?

Zobacz także: Małgosia zdecydowała się wyprzedać swoją szafę. Co dostaniecie z jej bogatej kolekcji?

Rozenek na weselu Opozdy i Królikowskiego

Małgosia w sobotnie popołudnie pojawiła się na ślubie zaprzyjaźnionych gwiazd z show-biznesu. Mowa oczywiście o Joannie Opoździe i Antku Królikowskim. Co Małgosia ubrała w ten wyjątkowy dzień? Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie sprawiła, by jej stylizacja nie rzucała się w oczy.

Rozenek zdecydowała się na ołówkową sukienkę o długości midi w princie biało-niebieskim, bardzo drobnej krateczki. Kreacja ta opinała sylwetkę Małgorzaty. W oczy rzucały się bufiaste rękawy opadająca na ramiona. Całość dopełniły buty na szpilce w żółtym kolorze i gładka fryzura.

Ślubne kreacje Rozenek i Majdana
Majdanowie w drodze na wesele
Stylizacja Rozenek na ślubie Opozdy i Królikowskiego
Kreacja Małgosi
Majdanowie przed ślubem Opozdy i Królikowskiego
Weselne kreacje Majdanów na ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Podoba się Wam weselna kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan? Przypadła Wam do gustu?

Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem.
Stylizacje Małgorzaty i Radosława na ślubie Opozdy i Królikowskiego.

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej