Stylizacje gwiazd na premierze filmu „Wszystkie nasze strachy”. Obyło się bez modowych wpadek?

3 listopada 2021
Przez: : J.J

Wszystkie nasze strachy to film, który już niebawem wkroczy na wielkie ekrany kin, a dokładnie 5 listopada 2021 roku. Wśród aktorów zobaczymy wiele znanych nazwisk. Zobaczcie, jak aktorzy prezentowali się na premierze filmu.

Wszystko o filmie Wszystkie moje strachy

Wszystkie nasze strachy to film, za którego reżyserię odpowiada
Łukasz Ronduda oraz Łukasz Gutt. Polski dramat już 5 listopada będzie miał swoją premierę w polskich kinach.

Wśród aktorów zobaczymy Dawida Ogrodnika, który wcielił się w postać Daniel Rycharskiego, Marię Maj, która zagrała babcię Daniela, czy Andrzeja Chyrę, który jest filmowym ojcem Daniela.

Daniel, czyli Dawid Ogrodnik w filmie jest artystą, katolikiem i aktywistą. Domy w rodzinnej miejscowości ozdobione są zewsząd jego imponującymi malowidłami a rzeźby odnoszą sukces na wystawach w Warszawie. Daniel jako głęboko wierzący katolik angażuje się w sprawy duchowe. Jego znakiem rozpoznawczym jest bluza ozdobiona tęczowymi elementami. Główny bohater jest zdania, że kościół nie jest miejscem wykluczenia i powinien przyjmować wszystkich, bez względu na swoje osobiste wybory. Daniel w filmie Wszystkie nasze strachy rozprawia się z homofobią mieszkańców wsi, w której mieszka – co jak wiadomo, nie jest prostym zadaniem.

Zobacz także: Więcej informacji na temat Dawida Ogrodnika

Gwiazdy na premierze filmu

Przed każdą głośną premierą w kinach nie może zabraknąć premiery z udziałem gwiazd. Na tą wyjątkową chwilę aktorzy wybierają specjalne stylizacje i chętnie pozują na ściankach przy błysku fleszy fotoreporterów.

  1. Dawid Ogrodnik postawił na sportowo-elegancką stylizację. Ciemnej marynarce przeciwstawił jasne jeansy i grafitową kamizelkę. Uzupełnieniem był brązowy kaszkiet.
  2. Andrzej Chyra zaprezentował się w ciemnych jeansach, czarnym golfie i marynarce.
  3. Maria Maj czyli filmowa babcia Daniela na premierę filmu wybrała elegancki zestaw z luźnej czarnej tkaniny. Uzupełnieniem był naszyjnik oraz torebka.
Premiera filmu Wszystkie nasze strachy
Gwiazy na premierze filmu Wszystkie nasze strachy

Większość z zebranych na premierze filmu postawiła na czarne, eleganckie stylizacje, choć wśród uczestników wydarzenia można było zobaczyć kreacje w pastelowych kolorach. Wyróżniały się różowy garnitur, set w kolorze musztardowym, czy męski garnitur w szeroką kratę. Daniel Rycharski w ten dzień pojawił się w dresie znanej marki w kolorze czerni, a uwagę zwracają jego kolorowe paski, które nawiązują do ubrania głównego bohatera filmu.

Jak podobają się Wam stylizacje gwiazd na premierze filmu Wszystkie nasze strachy?

Źródło: Akpa, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej