Stylowe jeansowe spodenki Magdaleny Stępień robią wrażenie! Znamy markę, model i cenę

28 maja 2023
Przez: : M.J

Magdalena Stępień niejednokrotnie udowodniła, swoje świetne poczucie mody. Stylizacje modelki cieszą się dużym uznaniem i nic w tym dziwnego. Zobaczcie najnowszą stylówkę – a szczególnie spodenki Magdy, koło których nie da się przejść obojętnie.

Kilka słów na temat Magdaleny Stępień

Popularność i rozgłos Magdalena Stępień zdobyła występując w programie Top Model. Choć nie wygrała, udział w telewizyjnym show dla modelek okazał się dla niej przysłowiową trampoliną do sławy. Magda zajęła stabilne miejsce w świecie polskiego show-biznesu i przeniosła swoje życie do social mediów, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Instagram Magdy zgromadził już ogromną ilość obserwujących go osób. Obecnie jest to 250 tysięcy internautów, a liczba ta wciąż się powiększa. Magdę znajdziecie pod nazwą @magdalena___stepien. Jakimi zdjęciami dzieli się modelka? Przede wszystkim pokazuje swoje codzienne życie, wyjazdy w różne, również egzotyczne miejsca. Wielką popularnością cieszą się również jej ciekawe stylizacje. My również informujemy Was o modowych perełkach modelki. Ostatnimi czasy naszą uwagę przykuła zmysłowa mini!

ZOBACZ TAKŻE: Stępień w zmysłowej mini za blisko 1000 złotych! Warto ją mieć w swojej kolekcji?

Oryginalne krótkie spodenki

Tym razem zwróciliśmy wzrok na modnych spodenkach Magdy pochodzące z firmy Miss Denim. Ich model to Classic Marmo Shorts i pod takim hasłem znajdziecie je w sieci.

Szorty wykonane są w kolorze jasno-marmurkowym. Posiadają wysoki stan i mocno wyciętą nogawkę. Wykonane są z gładkiego, bez uszkodzeń materiału. Uwagę zwracają zdobione końcówki.

Cena szortów nie jest najniższa. By stać się posiadaczkami tej modnej perełki musicie zdecydować się na wydatek rzędu 249 złotych.

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień w spodenkach Miss Denim

Jak podobają się Wam spodenki Magdy?

Źródło: Instagram Magdaleny Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej