Suknia Agnieszki Hyży na gali Miss Polski 2020 to projekt Violi Piekut! Elegancko i z klasą!

18 stycznia 2021
Przez: : J.J

Agnieszka Hyży we wczorajszy wieczór, podczas wyborów Miss Polski wystąpiła w przepięknej sukni, która na pewno przykuła wzrok widzów. Przypomnijmy raz jeszcze, jak prezentowała się w swojej wieczorowej stylizacji. Suknia Agnieszki Hyży na gali Miss Polski 2020!

https://www.instagram.com/p/CJmHM3WDRW5/

Agnieszka Hyży, z domu Popielewicz to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Karierę w mediach zaczęła w 2002 roku. Przez lata aktywności zdobyła dużą popularność. Prywatnie związana z Grzegorzem Hyżym, którego poślubiła 1 lipca 2015 roku w Rzymie.

Suknia Agnieszki Hyży na gali Miss Polski 2020!

Agnieszka ma na swoim koncie prowadzenie wielu, różnego rodzaju imprez masowych. Wczorajszego wieczoru mogliśmy oglądać ją podczas wyborów Miss Polski 2020.

Przypominamy – wczorajsza gala z powodu pandemii koronawirusa odbyła się bez udziału publiczności. O tytuł najpiękniejszej Polki walczyło wiele pięknych kandydatek. Ostatecznie główny tytuł i koronę zdobyła Anna-Maria Jaromin. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat całej gali zobaczcie TUTAJ!

Agnieszka wystąpiła w przepięknej kreacji, która na pewno zwróciła wzrok widzów. Sukienka ta pochodziła z projektu Violi Piekut. Wykonana była w kolorze beżowym i posiadała długi tył i krótki przód, który eksponował szczupłe nogi dziennikarki.

Kreacja Agnieszki w górnej części wykonana została z cienkiej siateczki. Posiadała bogate zdobienia na przodzie oraz delikatne, umiejscowione na końcach długich rękawów. Do sukienki Agnieszki dopasowano sandałki, na bardzo wysokim obcasie, w takim samym kolorze. Nie zabrakło również eleganckiej biżuterii, która w świetny sposób uzupełniała stylizacje kobiety. Trzeba przyznać, że wyglądała rewelacyjnie! Zobaczcie kilka ujęć, prezenterki, które udostępniła na swoim Instagramie.

Suknia Agnieszki Hyży na gali Miss Polski 2020!

Na profilu prowadzącej wczorajszą galę pojawiło się wiele komentarzy odnośnie jej kreacji. Komentujący obsypali dziennikarkę samymi komplementami:

“Miło było panią oglądać!! Zjawiskowo dzisiaj pani wyglądała”

“Pięknie wyglądasz Aga! 😍💃”

“Pięknie wyglądasz 😍”

“Agnieszka Hyży najpiękniejsza na gali 😄 Serio, kandydatki nie miały szans😄👍”

A Wam, jak podobała się kreacja Agnieszki Hyży?

Przypominamy – Agnieszka Hyży również uczestniczyła w wyborach Miss! W 2005 otrzymała tytuł Miss Śląska i wzięła udział w wyborach Miss Polski, w których dotarła do finału! Rok później reprezentowała Polskę w wyborach Miss Tourism International, które odbyły się w Chinach.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej