Połącz się z nami

„Świat według Kiepskich” – ostatnie odcinki nowego sezonu obejrzymy… w środku nocy! Dlaczego zmieniono godziny emisji?

Świat według Kiepskich

serial

„Świat według Kiepskich” – ostatnie odcinki nowego sezonu obejrzymy… w środku nocy! Dlaczego zmieniono godziny emisji?

Serial Świat według Kiepskich doczekał się 34 sezonów. Już w grudniu zobaczymy końcowe odcinki najnowszego sezonu. Okazuje się, że stacja postanowiła zmienić godziny emisji serialu. Ostatnie dwa odcinki obejrzymy… w środku nocy!

Obsada serialu Świat według Kiepskich.
Obsada serialu Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich to uwielbiany przez Polaków serial, który zadebiutował na szklanym ekranie już w 1999 roku. Skupia się na losach rodziny Kiepskich, a także ich sąsiadów – Heleny i Mariana Paździochów, a także Arnolda Boczka. Polacy pokochali fabułę serialu, która obnaża różne warstwy społeczne naszego kraju.

Zobacz także: Nie żyje bohaterka serialu Świat według Kiepskich

Trudno nie wspomnieć również o przykrych wydarzeniach związanych z serialem. W ciągu ostatnich kilku lat odeszło wielu aktorów biorących udział w produkcji. Mowa m.in. o Ryszardzie Kotysie wcielających się w rolę Mariana Paździocha czy Dariuszu Gnatowskim odgrywającym rolę Boczka. Z aktorów grających w serialu zmarli również: Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Kazimierz Ostrowicz, Zuzanna Helska, Łucja Burzyńska, Zofia Czerwińska, Roman Kłosowski czy Jerzy Cnota.

Zmiana godzin emisji

Jak do tej pory, serial mogliśmy oglądać na antenie Polsatu w środy o godzinie 20:05 i 20:35. Z najnowszych doniesień serwisu press.pl dowiadujemy się, że godzina emisji została zmieniona. Konkretnie mowa o dwóch ostatnich odcinkach 34. sezonu, które wypadają w nocy z 1 na 2 grudnia. Dlaczego w nocy? Otóż przedostatni odcinek obejrzymy o godzinie 02:25, natomiast ostatni o 03:00. Trudno powiedzieć skąd ta zmiana, a stacja Polsat nie podała przyczyny tej decyzji. Być może powodem jest słaba oglądalność, bowiem z podanych informacji dowiadujemy się, że oglądalność w czasie emisji serialu miała zaledwie 5,5% udziału w grupie ogólnej.

O czym będą ostatnie odcinki najnowszej serii? Z serwisu tvpolsat.info dowiadujemy się, że w odcinku 575. odbędzie się plebiscyt na lokatora wszechczasów, natomiast w ostatnim Paździochowa spróbuje usunąć Boczka ze wspólnej ubikacji.

Oglądacie serial Świat według Kiepskich?

źródło: Instagram Świat według Kiepskich, press.pl, tvpolsat.info

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w serial

Do góry