Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” nie zostanie wyemitowany w Święta! Znamy datę i godzinę!

22 grudnia 2020
Przez: : M.J

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” nie zostanie wyemitowany w święta, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Kiedy więc po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć swoich ulubionych uczestników programu na ekranach swoich telewizorów! Zobaczcie!

Za nami już siódma edycja uwielbianego przez widzów programu „Rolnik szuka żony”. Od kilku lat rolnicy i rolniczki zgłaszają się do tego programu z nadzieją, że znajdą w nim swoją drugą połówkę. Jak wiadomo, niemal w każdej edycji znalazły się pary, które swoją relację kontynuują nadal. Jak również wiadomo, niektóre z nich są już po ślubie i założyli rodziny.

Nie da się ukryć, że finałowe i świąteczne odcinki „Rolnik szuka żony” cieszą się sporą popularnością. Od kilku lat w okresie Świąt Bożego Narodzenia wielu widzów zasiadało przed ekranami swoich telewizorów, aby ponownie zobaczyć, co aktualnie słychać u ich ulubionych bohaterów tego programu.

Co więcej, jak donosi WP Show, w tegorocznym świątecznym odcinku mają się pojawić między innymi: Paweł i Małgosia Borysewicz, Ania i Grzegorz Bardowscy, czy Marek Walczak, który swoją miłość spotkał po zakończonym show. Nie zabraknie również uczestników ostatniej edycji. Okazuje się jednak, że świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” nie zostanie wyemitowany w okresie świątecznym! Kiedy będziemy mogli go zobaczyć?

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” nie zostanie wyemitowany w Święta!

Już niemal tradycją stało się to, że świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” leciał na ekranach naszych telewizorów, w któryś ze świątecznych dni. Tym razem będzie nieco inaczej.

Telewizja Polska postanowiła nie zmieniać godziny emisji programu, do której przyzwyczaili się już widzowie. Świąteczny odcinek zobaczymy 27 grudnia (niedziela), o godzinie 21:15!

Jak zwykle w roli prowadzące zobaczymy niezastąpioną Martę Manowską, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie tego programu. Manowska od początku jest gospodynią i to właśnie ona najlepiej zna bohaterów show “Rolnik szuka żony”.

Jesteście ciekawi świątecznego odcinka programu? Na pewno jest to nie lada gratka dla fanów tego formatu!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz