Połącz się z nami

Sykut-Jeżyna odwiedziła fryzjera. O takim kolorze marzy wiele kobiet!

Sykut-Jeżyna

Moda i uroda

Sykut-Jeżyna odwiedziła fryzjera. O takim kolorze marzy wiele kobiet!

Paulina Sykut-Jeżyna przez wiele lat stawiała na ciemny kolor włosów. Od pewnego czasu przeszła prawdziwą metamorfozę, a teraz wciąż udoskonala swój blond odcień. Zobaczcie, jak prezentują się najnowsze efekty wizyty u specjalisty. Sykut-Jeżyna odwiedziła fryzjera.

Paulina Sykut-Jeżyna od lat prężnie działa na swoje nazwisko. Przez długi okres pracy zawodowej stała się jedną z najpopularniejszych prezenterek i dziennikarek w naszym kraju. Prywatnie żona Piotra Jeżyny, z którym związała się w 1998 roku, a którego poślubiła w 2011 roku. Owocem miłości Pauliny i Piotra jest córka Róża.

Ostatnio prezenterka obchodziła swoje 40ste urodziny. Pomimo tego, że jest dojrzałą kobietą, wygląda o wiele młodziej niż wskazuje jej wiek, co potwierdzają jej liczne zdjęcia w mediach społecznościowych. Paulina z okazji swoich okrągłych urodzin postanowiła zaprezentować nieudostępniane wcześniej zdjęcia, które pochodzą z jej kariery zawodowej z ostatniej dekady. Zobaczcie, jak zmieniła się na przestrzeni lat: Sykut-Jeżyna kończy 40 lat! Jak zmieniła się w ciągu ostatniej dekady? [ZDJĘCIA]

Sykut-Jeżyna odwiedziła fryzjera.

Paulina prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych, na którym dzieli się zwykłą codziennością bądź ujęciami wykonanymi podczas kariery zawodowej. Wielką popularnością cieszą się również jej stylizacje, które chętnie prezentuje na swoim Instagramie. Wiele osób podziwia styl i poczucie mody Pauliny, szukając na jej profilu nie lada inspiracji. Profil prezenterki obserwuje ogromna ilość internautów – obecnie 335 tysięcy fanów.

Jak powszechnie wiadomo, Paulina od lat jest posiadaczką ciemnych włosów, które prezentuje nam w przeróżnych uczesaniach. W pewnym momencie postanowiła nieco zaszaleć i bardzo rozjaśniła swoje włosy. Od dłuższego czasu udoskonala swój blond kolor, a efektami najnowszej wizyty u specjalisty pochwaliła się na swoim Instagramie.

Odcień włosów prezenterki jest bardziej stonowany i chłodny, a my jesteśmy pewni, że wiele kobiet marzy o takim kolorze. Fani skomplementowali włosy Sykut-Jeżyny oraz skomentowali jej ogólny wygląd, oczywiście w samych superlatywach:

„Ależ piękny ten kolor włosów 😉”

„Pięknie wyglądasz 😍”

„Z najpiękniejszą pogodynką😍🔥🔥 świat zawsze jest piękny😍💓”

A Wam, jak podoba się fryzura Pauliny Sykut-Jeżyny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry