Połącz się z nami

Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą! Jak wygląda?

paulina

Moda i uroda

Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą! Jak wygląda?

Prezenterka postanowiła wybrać się do fryzjera, a efektami wizyty podzieliła się ze swoimi fanami. Sykut-Jeżyna pochwaliła się nowa fryzurą.

Zobaczcie, na jakie zmiany w swoim wyglądzie postawiła Paulina. Jak zwykle robi wrażenie.

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Od lat związana ze stacja Polsat, znana jest widzom z prezentowania pogody. Poza newsami meteorologicznymi Paulina oczywiście prowadzi także najważniejsze i najpopularniejszych programów stacji oraz liczne imprezy organizowane przez Polsat.

Przez lata Sykut-Jeżyna u boku Macieja rocka współprowadziła uwielbiany talent-show „Must be the music”. Oczywiście świetnie sprawdza się także w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie poza prowadzaniem tanecznego show, uczestnicy mogą liczyć na ciepłe słowa wsparcia od Pauliny. Już jesienią widzowie zobaczyć będą mogli przerwaną niedawną 11. edycję TzG, w której oczywiście nie zabraknie uwielbianej Pauliny i partnerującego jej Krzysztofa Ibisza.

Paulina Sykut-Jeżyna to bez wątpienia ikona mody. Na jej profilu w mediach społecznościowych, którzy śledzi ogromna rzesza internautów, chętnie dzieli się swoimi pomysłami na stylizacje. W swojej szafie dziennikarka posiada wiele ekskluzywnych marek, ale nie tylko. Paulina równie chętnie ubiera się w rzeczy z sieciówki, które można kupić za naprawdę małe pieniądze.

Sykut-Jeżyna w stylizacji za gorsze zrobiła furorę.

Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą

Przez ostatnich kilka tygodni, kiedy wiele miejsc zamkniętych zostało w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, osoby, które chciały wprowadzić zmiany na swojej głowie, musiały robić to jedynie w zaciszu domowym. Jakiś czas temu obostrzenia zaczęły być powoli likwidowane, dlatego salony fryzjerskie i kosmetyczne zaczęły pracować pełną parą.

Oczywiście wiele gwiazd zdążyło zaprezentować już piękne fryzury i zadbany manicure. Do grona tego dołączyła włącznie Paulina, która również wybrała do fryzjera. Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą na swoim Story. Zobaczcie, jak wygląda!

sykut
https://www.instagram.com/paulinasykutjezyna/
sykut
https://www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Paulina tym razem nie zdecydowała się na zmianę koloru i pozostała przy blondzie, ale teraz odcień jest odrobinę jaśniejszy.

Jak Wam się podoba odświeżona fryzura Pauliny Sykut-Jeżyny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry