„Sylwester Marzeń w TVP”: Stacja przedstawiła kolejną gwiazdę. Internauci nie mają litości

28 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Melanie C miała być jedną z największych gwiazd zbijającego się Sylwester Marzeń w Telewizji Publicznej. Kilka dni przed koncertem spicetka odwołała swój występ. TVP tłumaczyło, że Mel C wcale nie miała być największą gwiazdą sylwestra i zapowiedziano, że wkrótce poznamy nazwisko. Tym czasem przedstawiono muzyka discopolo. Internauci nie mają litości i głośno drwią z TVP.

Koncert Sylwestrowy w TVP zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę huczne pożegnanie starego roku. Telewizja Publiczna podobnie jak rok wcześniej zdecydowała się na organizację imprezy w Zakopanem.

Publiczność pod sceną oraz tych zgromadzonych przed telewizorami do zabawy zachęcać będzie wiele znanych polskich gwiazd m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska z synami, Marina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Daria, Komodo, Maja Hyży, Kasia Moś, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Staszek Karpiel-Bułecka czy Blanka. Nie zabraknie także oczywiście wykonawców disco-polo. Swoje największe hity zaśpiewają Marcin Miller i zespół Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Defis, Classic, MiłyPan czy Sławomir i Kajra.

Sylwester Marzeń w TVP poprowadzą lubiani przez widzów Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

TVP przedstawiło kolejną gwiazdę Sylwestra

Jeszcze kilka dni temu Telewizja Publiczna z dumą przedstawiła, że zaprosiła do współpracy światową gwiazdę Melanie C, jednak niedługo później gwiazda Spice Girls opublikowała oświadczenie, że ze względu na różnicę poglądów, jednak nie zaśpiewa w TVP.

„W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok.” – napisała Mel C

Stacja wydała oświadczenie, w którym odniosła się do całej sprawy i wyjaśniła, że zapewne Mel C zmieniła plany pod naciskiem komentarzy internautów.

Zobacz także: Mel C jednak nie wystąpi w TVP. Stacja komentuje swoją wtopę!

Co ciekawe, wkrótce wiceburmistrz Zakopanego Agnieszka Nowak-Gąsienica w rozmowie Onetem ogłosiła, właściwie Melanie C nie miała być największą gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń i władzom stacji udało się zaprosić znacznie popularniejszego artystę, którego nazwisko wkrótce zdradzi.

Faktycznie na profilu TVP pojawiło się zdjęcie z popisem nowej gwiazdy, którą został… zespół Weekend. Internauci są w szoku. Drwiących komentarzy jest naprawdę sporo.

„To ta zagraniczna gwiazda?”

„Boże, ile można??? Pewnie zaśpiewa nową piosenkę: ona tańczy dla mnie”

„Dajcie jakąś super gwiazdę z zagranicy a nie jakieś disco polo”

Zagraniczna gwiazda jak mniemam?”

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej