Połącz się z nami

Niepełnosprawny uczestnik w Tańcu z Gwiazdami! Stracił nogę, a teraz zatańczy!

News

Niepełnosprawny uczestnik w Tańcu z Gwiazdami! Stracił nogę, a teraz zatańczy!

Do pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami pozostało już niewiele czasu. Teraz dzięki temu możemy poznawać kolejnych uczestników, którzy zmierzą się na parkiecie 11. edycji show. Do grona gwiazd dołączył właśnie Sylwester Wilk, niepełnosprawny sportowiec, którego możecie kojarzyć z programu Ninja Warrior! Poznajcie szczegóły! Niepełnosprawny uczestnik w Tańcu z Gwiazdami!

To będzie już 11. edycja show i za każdym razem na parkiecie możemy oglądać nazwiska, które przed telewizory przyciągają tysiące osób. Poznaliśmy już oficjalnie kilka nazwisk, które spróbują swoich sił w tańcu. Marcin Bosak, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Edyta Zając, Tomasz Oświęciński i Nicole Bogdanowicz– to, jak do tej pory potwierdzone nazwiska, które na pewno zobaczymy w programie.

Niepełnosprawny uczestnik w Tańcu z Gwiazdami!

Dzisiaj poznaliśmy kolejnego uczestnika, którym jak się okazuje, został Sylwester Wilk. Na pewno doskonale pamiętają go widzowie programu Ninja Warrior Polska. Mężczyzna po udziale w programie doznał wypadku na motocyklu. W wyniku tego zdarzenia musiał mieć amputowaną nogę. Jednak jak możemy zauważyć, nie powstrzymało go to przed realizowaniem swoich marzeń. Sylwester ma założoną protezę sportową dzięki której, jak widzimy na poniższym filmiku, może normalnie funkcjonować.

Sylwester po wypadku pracuje jako trener personalny. Jak się okazuje, kiedy tylko dostał propozycję udziału w show, nie zastanawiał się zbyt długo. Tym bardziej że jego udział w tym programie może pomóc wielu osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji. Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami, Sylwester jest urodzonym sportowcem i prawdziwym wojownikiem.

Przypomnijmy, że Sylwester aktualnie przygotowuje się również do igrzysk paraolimpijskich w Paryżu.

Jak możemy zauważyć po komentarzach pod postem programu, pomimo tego, że Sylwester nie jest wielką gwiazdą, która ma szerokie grono fanów to i tak już teraz wiele osób trzyma za niego kciuki.

„Ekstra 👏👏”

„Nie znam. Ale już byli tacy, o których zdanie zmieniłam po programie 😉”

Myślicie, że Sylwester ma szansę dojść do finału tanecznego show i sięgnąć po Kryształową Kulę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry