Sylwester z Polsatem: “Sylwestrowa Moc Przebojów” w nowej odsłonie! Gigantyczna scena oraz imponująca lista gwiazd!

29 grudnia 2022
Przez: : M.J

Już niebawem przywitamy Nowy Rok, a co się z tym wiąże, stacja Polsat również w tym roku zaprasza widzów do sylwestrowej zabawy. Jakie gwiazdy pojawią się podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie? Skład oraz scena robią wrażenie. Zobaczcie, jak będzie wyglądał sylwester z telewizją Polsat.

Sylwestrowa Moc Przebojów

Tegoroczny sylwester organizowany przez stację Polsat zapowiada się imponująco. Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zaproszone gwiazdy zaśpiewają dla nas na ogromnej scenie, której głównym motywem scenografii, będzie ogromnych rozmiarów kosmiczny statek.

Sylwestrowa Moc Przebojów jako niezwykła podróż kosmiczna w nowy 2023 rok w imponującej otoczce“- czytamy na stronie Polsatu.

Nie powinien dziwić nikogo fakt, że Polsat po raz kolejny zdecydował się na organizację tak dużego wydarzenia. Widzowie od 16 lat mogą witać Nowy Rok ze stacją Polsat, a tegoroczna zabawa sylwestrowa zapowiada się iście szampańsko, bo na scenie swoje występy zaprezentuje niemal 20 gwiazd z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Sylwestrowy koncert poprowadzą dla widzów: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowki oraz Agnieszka Kołodziejska. Są to gwiazdy od lat związane z telewizją Polsat i doskonale znane widzom. Jak czytamy na stronie telewizji Polsat, nie tylko scena będzie kosmiczna, ale również stroje prowadzących.

Równie kosmiczne są stroje prowadzących, którymi są: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska. Na planie intro do koncertu prowadzący zamiast w sylwestrowych cekinowych kreacjach pojawili się w strojach…kosmonautów! – Stroje są odtwarzane 1:1 jak prawdziwy strój kosmonauty. Strój jest robiony na zamówienie, a na jego wykonanie trzeba czekać około cztery miesiące”.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwester 2022: Ujawniono zarobki gwiazd! Sylwester w TVP i Polsacie ma kosztować 15 mln złotych!

Jednak to nie koniec niespodzianek, bo na chorzowskiej scenie pojawi się cała plejada gwiazd. Zobaczcie, kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/2023.

Sylwester z Polsatem: Kto wystąpi?

Podczas sylwestra z Polsatem Nowy Rok powitają z nami największe muzyczne gwiazdy. Wśród nich: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kamiński, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

To jeszcze nie koniec. Do grona artystów dołączył także członek legendarnego już zespołu The Kelly FamilyMichael Patrick Kelly.

Sylwestrowa Moc Przebojów rozpocznie się w sobotę 31 grudnia od godz. 20:00.

Będziecie oglądać?

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej