Sylwia Bomba prezentuje ciało w skąpym bikini. HOT!

19 maja 2024
Przez: : K.M.

Sylwia Bomba co dzień nas zachwyca, tym razem celebrytka zaprezentowała swoje wysportowane ciało w bardzo skąpym bikini. Nie możecie przegapić tego widoku! Wygląda jak bogini.

Informacje na temat celebrytki

Sylwia Bomba to znana polska influencerka, celebrytka i osobowość telewizyjna, która popularność zdobyła w programie rozrywkowym „Gogglebox. Przed telewizorem”. Program emitowany jest na stacji „TTV” i przedstawia rodziny, grupy przyjaciół lub pary, które w zabawny sposób komentują programy telewizyjne. Co więcej, Sylwia po szkole średniej zdecydowała się kształcić na kierunku artystycznym i ukończyła Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Uzyskała wykształcenie magisterskie w zakresie sztuki.

Celebrytka z poprzedniego związku z Jackiem Ochmanem ma 6-letnią córkę Antosię. Para rozstała się w połowie 2021 roku, a niespełna rok po tym w mediach pojawiła się informacja o śmierci mężczyzny. Obecnie Sylwia związana jest z przedsiębiorcą Grzegorzem Collinsem.

Sylwia Bomba i jej niezwykła figura

Sylwia niedawno przeszła ogromną metamorfozę. Influencerka schudła aż 30 kilogramów! Jej problemy z wagą częściowo spowodowane były insulinoopornością. Bomba trzyma się diety, a jej efekty są zniewalające. Gwiazda zdecydowała się na wyeliminowanie z codziennego jadłospisu niektórych składników, takich jak warzywa bogate w skrobię (to jest: fasola, ziemniaki i kukurydza). W śniadaniach króluje białko, a posiłki spożywane są regularnie. W procesie odchudzania pomogły Sylwii również tzw. blokery apetytu.

Na „Instagramie” celebrytki możemy podziwiać jej zdjęcia „przed i po”, ale nie ma się co dziwić, jej metamorfoza robi wrażenie. Niedawno na jej „InstaStories” pojawiło się także zdjęcie Sylwii w białym skąpym bikini, podpis do tego zdjęcia mógłbyś tylko jeden: „Latko! Jestem gotowa”.

Sylwia Bomba w bikini
Sylwia Bomba w szałowym kostiumie kąpielowym

A Wy co powiecie o najnowszym zdjęciu Sylwii, na którym prezentuje się w bardzo kobiecym stroju kąpielowym? My nie potrafimy wyjść z zachwytu!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej