Połącz się z nami

Sylwia Bomba zachwyca sylwetką w skąpym bikini! Pokazała mankamenty swojej figury!

Sylwia Bomba

Moda i uroda

Sylwia Bomba zachwyca sylwetką w skąpym bikini! Pokazała mankamenty swojej figury!

Na Instagramie Sylwii Bomby pojawiły się dwa zdjęcia, na których zaprezentowała się w skąpym stroju kąpielowym. Jak zaznaczyła, nigdy nie będzie miała ciała, jak niektóre fitnesski, niemniej jednak nie zamierza się z tego powodu dołować! Zobaczcie, bo naszym zdaniem Sylwia Bomba zachwyca sylwetką w skąpym bikini!

Sylwia Bomba jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”. Wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską od lat zasiada na kanapie i w zabawny sposób komentuje to, co widzi na ekranie swojego telewizora. Udział w tej produkcji spowodował, że Sylwia stała się osobą publiczną i najwyraźniej znakomicie odnajduje się w polskim show-biznesie.

Zobaczcie również: Bomba w makijażu wykonanym przez Mrozowską! Wygląda zjawiskowo!

Można śmiało powiedzieć, że jej życie zawodowe jest tak samo udane, jak prywatne. Sylwia jest szczęśliwą mamą córeczki Antosi, która przyszła na świat 10 grudnia 2018 roku. Z wielką aktywnością prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych. Już teraz obserwuje ją ogromna ilość internautów, bo jest ich tam aż 650 tysięcy!

To właśnie na Instagramie Bomby możemy zobaczyć wiele zdjęć z jej pociechą. Tym razem pokazała swoją sylwetkę w skąpym bikini i jak przyznała, cały czas pracuje nad swoim ciałem, które naszym zdaniem jest perfekcyjne! Zobaczcie!

Sylwia Bomba zachwyca sylwetką w skąpym bikini!

Sylwia pokazała kolaż dwóch zdjęć. Jak przyznała, długo pracowała nad swoją sylwetką i pomimo że bardzo wiele by w niej zmieniła, to nie zamierza się zamartwiać drobnymi niedoskonałościami:

„Czas jaki dzieli te zdjęcia to jedna sekunda 🙈 To jest moje, to samo ciało, po prawej i po lewej stronie. Pracowałam na nie długo, a nadal bardzo wiele bym w nim zmieniła. Instagram jest tylko wycinkiem rzeczywistości. Nikt nie ma idealnego ciała w każdej pozie, chociaż patrząc po zdjęciach na instagramie ma się zupełnie inne odczucia 🙈
Nie mam i nie będę miała takiego ciała jak insta fitneski ale nie będę się dołować z tego powodu.
I Was namawiam do tego samego 🤗 . Mozna jednoczesnie pracowac nad sobą i akceptować swoje ciało takim jakim jest w każdej pozie 👌🏻”

Internautki jednak nie podzielają jej zdania, bo w komentarzach nie brakuje zachwytów nad figurą Bomby:

„Przepięknie ❤️ idealnie. Tak zdrowo i ślicznie. Gratuluje, bo naprawdę wiem, jak ciężko jest o siebie walczyć w świecie tak wielu pokus.. 😑”

„Ja bym nic nie zmieniła 😍😍😍”

„OMG. SZCZĘKA OPADA 😮”

My również musimy przyznać, że Sylwia zachwyciła nas tymi zdjęciami. Dodatkowo jej post jest idealnym przykładem na to, że Instagram rządzi się swoimi prawami i nie zawsze wszystko jest tak idealne, jak widzimy na zdjęciach w sieci!

Też uważacie, że Sylwia w skąpym bikini wygląda obłędnie pomimo małych mankamentów figury?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry