Sylwia Juśkiewicz: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

22 października 2021
Przez: : KS

Sylwia Juśkiewicz to jedna z zawodniczek mieszanych sztuk walki, która swoich sił próbuje w federacji KSW.  Już niebawem zmierzy się podczas gali KSW 64, a pojedynek z jej przeciwniczką zapowiada się naprawdę ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Sylwia Juśkiewicz: wiek

Okazuje się, że  w sieci można dotrzeć do informacji, że zawodniczka mieszanych sportów walki ma 26 lat. Oprócz tego, wiadomo iż kobieta pochodzi z Łodzi. Co ciekawe, przed galą KSW 64 wykazała się pięknym gestem. Mianowicie, na ważenie, które odbędzie się dzień wcześniej, niż sam pojedynek, zaprosiła wychowanków jednego z tamtejszych domów dziecka.

Ponadto, niektórzy z nich będą także kibicować łodziance podczas samej gali. Trzeba przyznać, że to naprawdę miły gest, a także warto zaznaczyć, że w jego organizacji pomogła federacja KSW.

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Owczarz zawodniczce KSW?

Sylwia Juśkiewicz: walki

Juśkiewicz niektórym fanom mieszanych sztuk walki jest znana także jako ,,Mała’’. To nie pierwszy raz, kiedy zawalczy w ringu. Mianowicie, w zawodowych walkach pojawia się już od kilku lat. Co ciekawe, nie tylko w MMA, ale także kickboxingu.

Na chwilę obecną, bilans walk Sylwii wynosi 9 starć, a aż 6. z nich wyszła przed czasem dzięki nokautowi jako wygrana.

Sylwia Juśkiewicz ksw
Juśkiewicz zawalczy na KSW 64

Sylwia Juśkiewicz: KSW

Zawodniczka MMA z Łodzi po raz pierwszy na KSW zawalczyła z Karoliną Wójcik, a po trzech rundach musiała uznać jej wyższość. Jej kolejny pojedynek odbędzie się już 23 października 2021 roku. Wtedy na KSW 64 w Atlas Arenie podejmie Karolinę Owczarz.

Co ciekawe, to sama Juśkiewicz rzuciła wyzwanie swojej rywalce. Nie ukrywa, że jest świadoma tego, że jej przeciwniczka będzie starała się zakończyć pojedynek w parterze. Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawa walka!

View this post on Instagram

A post shared by Sylwia Juśkiewicz (@sylwiamma)

Sylwia Juśkiewicz: Instagram

Juśkiewicz prowadzi swój profil na Instaramie pod nazwą @sylwiamma. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,6 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej