Sylwia Przybysz pochwaliła się nową współpracą. Została ambasadorką Lee Jeans!

24 października 2019
Przez: : W.M.

Młodziutka gwiazda nie zwalnia tempa i właśnie rozpoczęła kolejny projekt! Sylwia Przybysz ambasadorką Lee Jeans!

Sylwia Przybysz zostanie mamą

Sylwia Przybysz już na początku następnego roku zostanie po raz pierwszy mamą. Razem ze swoim partnerem Jankiem Dąbrowskim powitają na świecie swoje dziecko. Bardzo cieszą się z tego faktu i dlatego przez długi okres ukrywali przed swoimi fanami, że Sylwia jest w ciąży. Gdy pierwszy raz pokazali zdjęcie na Instagramie, na którym widoczny był brzuszek młodej wokalistki, bardzo ucieszyli swoich obserwatorów. Od tego czasu Sylwia dość regularnie dodaje posty na swoim profilu, gdzie chętnie dzielą się swoim szczęściem razem z Jankiem. Przyszła mama wygląda rewelacyjnie i wcale nie widać, że do porodu zostało tak niewiele czasu. Ostatnio nawet pochwalili się wózkiem, który już mają przygotowany dla swojego maluszka.

Zobacz także: Jaki wózek dla dziecka wybrała Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz ambasadorka Lee Jeans

Przyszła mama nie zwalnia tempa w ciąży i realizuje coraz to nowsze projekty. Jak dowiedzieliśmy się z profilu Przybysz, została właśnie ambasadorką popularnej marki Lee:

Marka @leejeanseurope obchodzi swoje 130 urodziny! Bardzo się cieszę, że zostałam jej ambasadorka w tak pięknym czasie ? dziękuję, że mogę być częścią tej wspaniałej kampanii”– informuje obserwatorów

Marka powstała dokładnie 130 lat temu. Przez te lata przeszła oczywistą metamorfozę poprzez zmianę asortymentu od produktów spożywczych, do jednych z najchętniej noszonych i jednych z najlepszych jakościowo spodni jeansowych.

Piosenkarka pochwaliła się również, że była obecna na evencie marki, gdzie jako ambasadorka, mogła spersonalizować dla siebie własną kurtkę. Załączyła z tego wydarzenia krótką relację.

My musimy przyznać, że wygląda rewelacyjnie i ciąża zdecydowanie służy przyszłej mamie. Swoim wyglądem zachwyca fanów, co można przeczytać w licznych komentarzach, które zostawiają pod postami Sylwii:

“pięknie wyglądasz jejku”

“Omg ale ty śliczna”

Jak wam się podoba Sylwia jako ambasadorka znanej marki odzieżowej?

źródło: Instagram Sylwia Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej