Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu. Przyszła panna młoda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

29 czerwca 2021
Przez: : M.J

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski już niebawem stanął na ślubnym kobiercu. Teraz na Instagramie przyszłej panny młodej pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej. Jak się okazuje, na ten wyjątkowy dzień kreację przygotuje dla niej Viola Piekut. Zobaczcie, jak prezentuje się Sylwia, bo w komentarzach fani nie szczędzą komplementów.

Rodzina Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego

Pomimo tego, że Sylwia i Janek są bardzo młodzi i dopiero zaczynali rozwijać swoje kariery, to nie przeszkodziło im to w założeniu rodziny. Dodajmy, że obydwoje zawsze marzyli o dużej rodzinie. Młodzi rodzice trzy miesiące temu przywitali na świecie swoją drugą pociechę-córkę Nelę, oraz są już rodzicami 1,5 rocznej córeczki Poli.

Sylwia i Janek z córkami.

W święta Bożego Narodzenia para postanowiła przypieczętować swój związk i pochwalili się na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęciami z pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy Sylwii robi wrażenie! Zobaczcie zdjęcie!

Nie jest również tajemnicą, że już niebawem Janek i Sylwia chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Ceremonia ślubna ma mieć góralski charakter. Jak się również okazuje, suknię ślubną dla panny młodej uszyje Viola Piekut.

“Jaśka rodzina to górale, bardzo im na tym zależało. Bardzo podoba mi się ten góralski klimat. Byłam na kilku weselach u Jasia w rodzinie i jest to coś niesamowitego. Chciałam te tradycje pokazać swojej rodzinie”– słyszeliśmy w DDTVN.

Sylwia Przybysz w sukni ślubnej

Choć Janek i Sylwia mają stanąć na ślubnym kobiercu w przyszłym roku, to już teraz przyszła panna młoda najwyraźniej chciała poczuć ślubny klimat. Na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcie z przymiarek wymarzonej sukienki. Jak jednak zaznaczyła, nie jest to kreacja, w której pójdzie do ślubu:

“Nie mogę doczekać się, aż będę mogła założyć tą jedyna 💕 @violapiekut szykuj się kochana 😀💕💕”

Internauci obserwujący profil Sylwii, a jest ich tam 1,9 miliona, nie szczędzą komplementów:

“Cudowna!🤍💖💕🥰”

“Wyglądasz przepięknie.. Jak prawdziwa księżniczka 👑✨”

“Pieeeeeeeknie 😱❤️”

My nie mamy żadnych wątpliwości, że Sylwia w tym wyjątkowym dniu będzie wyglądała zjawiskowo. Już nie możemy się doczekać aż zaprezentuje się w swojej wymarzonej sukience!

Jak Wam się podoba?

Źródło: Instagram Sylwii Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej