Sylwia Przybysz jest w kolejnej ciąży. 24-latka niedługo urodzi trzecie dziecko

6 lutego 2023
Przez: : W.M.

W minioną niedzielę Sylwia Przybysz wspólnie z mężem Jankiem Dąbrowskim zdradzili, że spodziewają się kolejnej pociechy. 24-letnia wokalistka niebawem zostanie mamą po raz trzeci.

Sylwa Przybysz i Jan Dąbrowski od lat tworzą szczęśliwy i udany związek. Para wychowuje dwie córeczki Polę oraz Nelę i jak sami wielokrotnie podkreślali, rodzina jest dla nich najważniejsza.

W 2020 roku Dąbrowski oświadczył się swojej ukochanej. Przez pandemię koronawirusa ślubne plany zakochanych nieco się pokrzyżowały, ale szczęśliwie udało się im cementować związek w czerwcu ubiegłego roku. Jeszcze przed tym wyjątkowym wydarzeniem Sylwia skrupulatnie dzieliła się przygotowaniami do ślubu, pokazując kreacje, dekoracje, a także to jak z przyszłym mężem ćwiczyli pierwszy taniec.

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali małżeństwem! Panna Młoda zachwyciła suknią ślubną [ZDJĘCIA]

Sylwia Przybysz w trzeciej ciąży

Internauci już kilka miesięcy temu podejrzewali, że Przybysz spodziewa się kolejnego dziecka, jednak wtedy influencerka dementowała ich przypuszczenia, twierdząc, że póki co nie myśli o powiększaniu rodziny.

W minioną niedzielę Sylwia opublikowała jednak na swoim profilu w mediach społecznościowych nowy post, z którego ewidentnie wynika, że 24-latka jest w trzeciej ciąży.

Przybysz pokazała swoim obserwatorom zdjęcie, na którym pozując topless, zaprezentowała widoczny już ciążowy brzuszek. Chociaż Sylwia nie przyznała wprost, opis do fotki, którym był emotikonki przedstawiające mamę, tatę, dwie córeczki oraz bobasa, jasno sugeruje, że wkrótce rodzina Przybysz i Dąbrowskiego się powiększy.

Pod postem, na którym Sylwia dumnie chwali się błogosławionym stanem, momentalnie pojawiło się setki gratulacji od fanów, jak i innych gwiazd znanych z polskiego show-biznesu.

Gratulacje ❤️🥹 Cudownie!” – napisała Andziaks

„Ależ będzie gromada!” – pogratulował Adam Zdrójkowski

„To się nazywa prawdziwa jazda bez trzymanki” — stwierdził Jakob Kosel

Sylwia nie zdradziła jeszcze swoim obserwatorom, jakiej płci będzie jej trzecie dziecko.

My oczywiście dołączamy do gratulacji i życzymy całej rodzinie dużo szczęścia.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej