Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali małżeństwem! Panna Młoda zachwyciła suknią ślubną [ZDJĘCIA]

25 czerwca 2022
Przez: : M.J

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski zostali małżeństwem. Para po długich miesiącach intensywnych przygotowań w końcu powiedziała sobie sakramentalne TAK, po czym odbyło się huczne wesele nowożeńców. Zobaczcie, jak prezentowali się w tym wyjątkowym dniu Państwo Młodzi oraz jak wyglądała impreza Sylwii i Janka.

Przygotowania do ślubu

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz od lat tworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Para doczekała się dwóch córeczek, a pod koniec 2020 roku zaręczyła się. Pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała im plany. Pomimo tego Janek i Sylwia wciąż dzielili się przygotowaniami do ślubu, który ostatecznie został odroczony w czasie.

Początkowo artystka nie zdradzała, na kiedy zaplanowany jest ślub. W ostatnim czasie przyznała jednak, że odbędzie się on 25 czerwca. Z relacji dodawanych do sieci widzieliśmy, jak Janek i Sylwia wybierali ślubne kreacje, ćwiczyli pierwszy taniec oraz decydowali się na wybór dekoracji.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu. Przyszła panna młoda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Suknia ślubna Sylwii Przybysz

Sylwia i Janek zorganizowali swoje wesele w górach, a w dniu imprezy podzielili się pierwszymi relacjami z internautami. Na gości czekały wielkie napisy powitalne. Para zdecydowała się na białe kwiaty oraz świecie, które nadały szyku i elegancji. Pan młody wybrał garnitur z czarnymi eleganckimi spodniami, do których dobrał, śliwkową oryginalną marynarkę. Sylwia natomiast zdecydowała się na sukienkę w kształcie litery A, z mocno tiulowym dołem i gorsetową górą. Na głowie Pani Młodej nie mogło zabraknąć długiego welonu oraz eleganckiej biżuterii. Po minach i licznych relacjach widać, że Sylwia i Janek przeżywają dzisiaj wspaniały czas, który zapamiętają na całe życie.

Ślub Przybysz i Dąbrowskiego
Dekoracje ślubne Przybysz i Dąbrowskiego
Ślub kościelny Przybysz i Dąbrowskiego
Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski zostali małżeństwem
Ślub Przybysz i Dąbrowskiego
Dąbrowski i Przybysz po ślubie
Sylwia Przybysz wzięła ślub
Biżuteria ślubna
Ślub kościelny Przybysz i Dąbrowskiego
Ślub Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego

Życzymy Młodej Parze wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

Źródło: Instagram Jana Dąbrowskiego, Sylwii Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej