Dąbrowski i Przybysz-wybrali już imię dla dziecka? Znamy szczegóły!

5 września 2019
Przez: : M.J

Pod koniec sierpnia Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz ogłosili radosną nowinę, że już niebawem zostaną rodzicami. Pomimo młodego wieku są bardzo szczęśliwi, że zacznie się dla nich całkowicie nowy etap. W wywiadzie dla jednego z portali internetowych zdradzili wiele szczegółów dotyczących przygotowań do narodzin ich pierwszego potomka. Czy Dąbrowski i Przybysz wybrali już imiona? Zobaczcie!

O tym, że Sylwia i Janek spodziewają się dziecka, spekulowano w mediach już od jakiegoś czasu. Informacja ta niedawno została potwierdzona przez parę, która aż promienieje ze szczęścia.

Pomimo stanu błogosławionego nie rezygnują oni z branżowych imprez. Nie mogło ich zabraknąć oczywiście na “Flesz Fashion Night”, podczas którego zdradzili wiele informacji reporterce portalu “Jastrząb post”.

Dąbrowski i Przybysz-wybrali już imię dla dziecka? Poznajcie szczegóły!

Janek nie ukrywa swojej wielkiej radości na myśl o tym, że za jakiś czas zostanie tatą.

Bo jednak jak przystało na prawdziwego ojca, odbija się to także na mnie. Pozdrawiam wszystkich ojców na świecie, już wiem skąd te brzuszki.

W wywiadzie szczerze przyznali, że nie wiedzą jeszcze na 100% jakiej płci będzie ich przyszły potomek. Tak więc nie bardzo wiedzą, na jaki kolor pomalować dziecięcy pokoik. Jednak jak czytamy, znaleźli oni na to idealny sposób!

Pokoik będzie na razie biały. A co będzie, to się okaże: czy na różowo, czy na niebiesko. Zrobimy to na samym końcu, bo na własnej skórze poczuliśmy, co to znaczy zmiana płci w trakcie.

Mamy także dobrą wiadomość dla fanów Sylwii i Janka. W wywiadzie zdradzili również, że nie pójdą za przykładem wielu gwiazd i od pierwszych dni będą pokazywać twarz swojego maluszka.

Oboje stwierdziliśmy, że będziemy pokazywać twarz dziecka mimo wszystko. Nie chcielibyśmy wykorzystywać jego tożsamości do promocji jakichkolwiek marek, to jest wykluczone. Ale będziemy cieszyć się naszym szczęściem i będziemy pokazywać zdjęcia bobaska.

Po ogłoszeniu przez nich, że spodziewają się dziecka, pojawiło się wiele komentarzy na temat tego, że zbyt pochopnie podjęli tę decyzję. Jak pisaliśmy w artykule TUTAJ! Ciąża Sylwii wcale nie jest przypadkowa. A jak oni odnieśli się do tych zarzutów?

Mam przepiękny cytat à propos rodzicielstwa: “Pan zapytał się swojej mamy, kiedy jest najlepszy czas na posiadanie dziecka. A Pan odpowiedział, że nigdy”. Bo zawsze jest coś, zawsze jest nauka, kariera, coś się robi. Więc nie ma idealnego czasu. Dziecko zmienia priorytety i to jest w tym piękne.

Czy Dąbrowska i Przybysz wybrali już imię dla dziecka?

Wszystko wskazuje na to, że mają opcję zarówno dla dziewczynki, jak i chłopczyka.

Nawet udało się znaleźć jakieś wspólne, na które się zgadzamy. […] Ale z racji moich upodobań muzycznych możemy się domyślać, że Krzysztof od Krawczyka i Maryla od Rodowicz.

Tak więc nie możemy się doczekać, aż oficjalnie poinformują swoich fanów czy już za niedługo na świecie powitają Krzysia, czy Marylkę!

Jak Wam się podobają imiona wybrane przez Sylwię i Janka?

Cały wywiad z parą zobaczycie TUTAJ!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej