Sylwia Przybysz urodziła! Pokazała zdjęcie córeczki!

14 stycznia 2020
Przez: : M.J

Nadszedł w końcu ten długo oczekiwany dzień dla Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego. Młodzi rodzice właśnie na świecie przywitali swoją córeczkę, a słodkim zdjęciem noworodka pochwalili się w sieci! Zobaczcie! Sylwia Przybysz urodziła!

Od kiedy Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski pochwalili się swoim fanom, że już niedługo zostaną rodzicami, każdy z nich czekał na dzień kiedy na świecie pojawi się ich pierwsza pociecha! Pomimo młodego wieku, zarówno Sylwia, jak i Janek podkreślali, że zawsze ich marzeniem było założenie rodziny. Następnie przyszedł czas na piękne sesje ciążowe, oraz Baby-Shower, który był zrobiony z wielkim rozmachem.

Na imprezie z okazji przyjścia na świat ich dziecka nie zabrakło znanych osób ze świata show-biznesu. Wszystko było zrobione w słodkim klimacie różu, bo jak wiemy młodzi rodzice już jakiś czas temu zdradzili, że na świecie powitają córeczkę! Zobaczcie TUTAJ zdjęcia!

Sylwia Przybysz urodziła!

Dzisiaj, 14 stycznia w końcu na świecie Sylwia i Janek powitali swoją długo wyczekiwaną córeczkę! Jak napisała młoda mama, jak na razie nie jest w stanie opisać, jak wielkie emocje jej towarzyszą mając już w końcu w rękach swoją pociechę!

“Pola Dąbrowska 🐻
Nasza największa miłość!
Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi!”

Również Janek udostępnił na swoim InstaStory zdjęcie małej Poli. Jak możemy się dowiedzieć, dziewczynka przyszła na świat 14 stycznia o godzinie 10:27…

Źródło:
https://www.instagram.com/jdabrowsky/

Pod postem pojawiło się już całe mnóstwo komentarzy z gratulacjami od internautów:

“Gratulacje 💗💗💗”

“Gratulacje, jest piękna ❤️❤️” “

“Witaj w gronie szczęśliwych mam. Gratulacje dla Was ❤️”

Życzymy świeżo upieczonym rodzicom wszystkiego, co najlepsze! Nie możemy się już doczekać kolejnych zdjęć małej Poli!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej