Sylwia Przybysz z dużym brzuszkiem, w krótkiej mini na Ramówce TVP!

29 listopada 2019
Przez: : M.S.

Sylwia Przybysz z dużym brzuszkiem, krótkiej mini pojawiła się na Ramówce TVP. Wraz ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim pozowała na czerwonym dywanie!

21- letnia youtuberka w sierpniu tego orku potwierdziła swój błogosławiony stan i wyznała, że wraz z Janem Dąbrowskim spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Mimo młodego wieku gwiazda zapewniła, że bardzo chciała zostać mama w tak młodym wieku.

“W końcu możemy oficjalnie podzielić się ze wszystkimi tą piękną informacją i potwierdzić wcześniejsze doniesienia o mojej ciąży. Od roku przygotowywaliśmy się na ten wyjątkowy moment, a kilka miesięcy temu poinformowaliśmy bliskich o naszych planach – ujawniają dumni celebryci. Czujemy się spełnieni w naszej pracy i będziemy w stanie zapewnić maluchowi dobre warunki. Nasze rodziny są tradycyjne, duże, a nam zależało, żeby nasze dziecko miało młodych rodziców. Nie możemy się doczekać i odliczamy już dni do najszczęśliwszego dnia w naszym życiu!”

Od chwili, gdy wyszło na jaw, że Sylwia jest w ciąży na jej profilu na Instagramie, możemy oglądać zdjęcia oraz wpisy związane z przyszłym macierzyństwem. Para pochwaliła się również niejedną sesją fotograficzną w social- mediach.

Na początku miesiąca Przybysz oficjalnie potwierdziła, że urodzi córeczkę. Poinformowała również, że maleństwo przyjdzie na świat na początku nowego roku.

Kochani, to już czas, by podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia. Nie możemy się doczekać”

Sylwia Przybysz z dużym brzuszkiem, w krótkiej mini na Ramówce TVP!

Chociaż, Sylwia jest już w dość zaawansowanej ciąży, jednak nie rezygnuje z wyjść publicznych. Wraz ze swoim partnerem Jankiem, gwiazda wybrała się na uroczystą ramówkę TVP. Tam pozując na czerwonym dywanie wzbudziła podziw mediów. Youtuberka z gracją prezentowała swoje ciążowe krągłości, które podkreślała dopasowaną mini. Do tego dobrała długie kozaki za kolano.

Trzeba przyznać, że przyszła mama wyglądała obłędnie!

Sylwia i Janek już za miesiąc po raz pierwszy zostaną rodzicami! Życzymy szczęśliwego rozwiązania i trzymamy kciuki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej