Sylwia Przybysz zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

10 listopada 2019
Przez: : M.S.

Youtuberka oraz jej partner, Jan Dąbrowski oczekują narodzin swojej pociechy. Sylwia Przybysz zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

Z pewnością miłośnicy Youtuba dobrze znają Sylwię Przybysz i Jana Dąbrowskiego, którzy swoją popularność zawdzięczają właśnie temu kanałowi. To tam oboje rozpoczęli swoje kariery, publikując swoje wersje znanych utworów.

Gdy w zeszłym roku, w mediach pojawiły się spekulacje o tym, że tych dwoje tworzy parę, początkowo youtuberzy nie potwierdzili tych informacji. Chociaż publikowali wspólne zdjęcia, jednak nie przyznali się oficjalnie do związku.

W sierpniu tego roku do mediów trafiły informacje o ciąży Sylwii. Przyszli rodzice potwierdzili tę wiadomość i w rozmowie z jednym z portali zdradzili:

“W końcu możemy oficjalnie podzielić się ze wszystkimi tą piękną informacją i potwierdzić wcześniejsze doniesienia o mojej ciąży. Od roku przygotowywaliśmy się na ten wyjątkowy moment, a kilka miesięcy temu poinformowaliśmy bliskich o naszych planach – ujawniają dumni celebryci. Czujemy się spełnieni w naszej pracy i będziemy w stanie zapewnić maluchowi dobre warunki. Nasze rodziny są tradycyjne, duże, a nam zależało, żeby nasze dziecko miało młodych rodziców. Nie możemy się doczekać i odliczamy już dni do najszczęśliwszego dnia w naszym życiu!”

Od tego czasu młode gwiazdy są bardzo aktywne w social-mediach. Często publikują wspólne zdjęcia, opowiadają o przyszłym rodzicielstwie. Para zdecydowała się również na ciążową sesję fotograficzną, którą pochwalili się na Instagramie.

Jakiś czas temu Jan Dąbrowski był gościem programu Pudelko, gdzie przypadkiem wyjawił płeć nienarodzonego dziecka. Wyjawił bowiem, że Sylwia urodzi dziewczynkę.

Sylwia Przybysz zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

Teraz natomiast Sylwia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie brzuszka. We wpisie potwierdziła płeć pociechy oraz wyznała, kiedy urodzi:

“Kochani, to już czas, by podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia. Nie możemy się doczekać”

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy ze wzruszeniem zamieszczali swoje wpisy:

“Tak obstawiałam 😍😍😍”


“Popłakałam się”

“Ciesze się waszym szczęściem 💜 gratuluje małej Sysi 💗”

“O jejku❤️ Nie mogę się doczekać! Życzę zdrówka💗”

W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na narodziny “małej Sysi”, których możemy spodziewać się w styczniu. Trzymamy kciuki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej