Wiktoria Przybylska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Wiktoria Przybylska jest finalistką konkursu Miss Polski 2022. O ten tytuł będzie rywalizowała z pozostałymi kandydatkami do zdobycia tego tytułu. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wiktoria Przybylska: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, można dowiedzieć się, że Wiktoria ma 21 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Lipówki – miejscowości położonej w województwie lubelskim. Na co dzień jest studentką kierunku społeczeństwo informacyjne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Okazuje się, że to nie jedyne zajęcie pięknej 21-latki. Otóż, w chwilach wolnych od nauki pracuje także jako modelka. Prócz tego, ma naprawdę nietypowe hobby – okleja samochody. Tę pasją odkryła dzięki swojemu chłopakowi. To on pokazuje jej, jak prawidłowo nakładać folię, zmieniać kolory i zakładać ceramikę.

Przez kilka lat grała na wiolonczeli i trenowała taniec. Lubi śpiewać, kiedy chodziła do liceum należała nawet do chóru. Brali udział w wielu konkursach, nawet tych zagranicznych i prawie zawsze odnosili sukcesy.

Wiktoria jest bardzo rodzinna. Bardzo ceni sobie wsparcie rodziców i najbliższych. Zdradziła również, że ma starszego brata i trzy młodsze siostry.

Wiktoria Przybylska miss
Wiktoria Przybylska

Zobacz także: Co wiemy o Mai Perzynie – finalistce Miss Polski 2022?

Wiktoria Przybylska: miss

21-latka ma doświadczenie w branży modelingowej. Już oficjalnie wiadomo, że jest jedną z 24. uczestniczek konkursu Miss Polski 2022. Już 17 lipca 2022 roku będzie miała okazję stanąć do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki. Właśnie wtedy w Krynicy Zdrój odbędzie się finał konkursu.

Wiktoria Przybylska: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @shaki_01. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 4,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej