Połącz się z nami

Sylwia Wysocka dotkliwie pobita przez partnera – sprawę bada prokuratura! Czego domaga się od sprawcy?

Sylwia Wysocka dotkliwie pobita przez partnera

Z życia gwiazd

Sylwia Wysocka dotkliwie pobita przez partnera – sprawę bada prokuratura! Czego domaga się od sprawcy?

Sylwia Wysocka, znana m.in. z serialu Plebania, została pobita przez swojego partnera. Aktorka trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami. Sprawa została zgłoszona do prokuratury. Poznajcie szczegóły tych niepokojących wydarzeń.

Kariera

Sylwia Wysocka to aktorka teatralna, serialowa i filmowa, znana m.in. z ról w serialach: Plebania, Na Wspólnej, Ojciec Mateusz czy Barwy szczęścia. Lista produkcji, w których wzięła udział jest imponująco długa, jednak mimo wszystko gwiazda jest najbardziej kojarzona z rolą Barbary w Plebanii.

Zobacz także: Aktorka z Pierwszej miłości napadnięta przez uzbrojonych napastników

Sylwia Wysocka brutalnie pobita

W ostatnich dniach do mediów dotarła szokująca informacja o pobiciu, którym ofiarą padła aktorka. Do wydarzeń doszło 25 kwietnia. Około godziny 13:40 aktorka wezwała policję i zgłosiła pobicie oraz zepchanie ze schodów przez partnera. Na miejsce przyjechała również karetka, która zabrała poszkodowaną do szpitala. Efektem napaści są liczne obrażenia, mowa m.in. o złamaniu kręgosłupa w kilku miejscach, złamaniu ręki oraz licznych krwiakach. Z kolei mężczyzna twierdzi, że to Sylwia rzuciła się na niego, a ponadto sama się potknęła i spadła ze schodów.

To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas” – wyznała aktorka na łamach magazynu Rewia.

Ponadto Sylwia udzieliła wywiadu serwisowi Super Express, w którym zdradziła, że czuje się fatalnie, a po kosztownym leczeniu czeka ją długotrwała rehabilitacja.

Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć. Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję” – dodała.

Sprawę bada obecnie prokuratura. SE poinformował również, że Sylwia Wysocka domaga się ukarania partnera oraz wysokiego zadośćuczynienia.

Życzymy Sylwii szybkiego powrotu do zdrowia!

źródło: se.pl, Rewia, Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry