Syn Doroty Szelągowskiej dołączył do obsady “Na Wspólnej”! Zobaczcie, kogo zagra!

30 maja 2019
Przez: : M.J

Dorosły już syn Doroty Szelągowskiej stawia właśnie pierwsze kroki w show-biznesie. Nastolatek wcieli się w jedną z ról w popularnym serialu “Na Wspólnej”. Zobaczcie, kogo zagra!

Syn Doroty Szelągowskiej zostanie aktorem?

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że syn Szelągowskiej dołączył do ekipy serialu “Na Wspólnej”, zobaczcie TUTAJ! Teraz na jaw wychodzi więcej szczegółów na temat jego roli w serialu TV! Jego mama już jakiś czas temu otwarcie mówiła o tym, że jej synowi marzy się kariera aktorska. Chociaż od początku wspierała go w realizacji jego marzeń, to zawsze powtarzała, że nie będzie mu niczego załatwiała “po znajomości”. Jako matka zawsze wolała, żeby nastolatek docenił jaką wartością jest praca i jak najdłużej mógł cieszyć się beztroską młodością.

Dorota doskonale wie jaką krzywdę może wyrządzić dziecku tak zwany sukces na pięć minut. W jednym z wywiadów dla portalu internetowego to skomentowała.

“Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach. Myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę”– powiedziała Szelągowska.

Jak do tej pory, syn Szelągowskiej nie ma na swoim koncie żadnych poważnych ról, a jego występ w “Na Wspólnej” będzie jego debiutem. Jednak od czegoś trzeba zacząć i nie każdy początkujący aktor może pochwalić się rolą w tak popularnym serialu, który już od wielu lat gości na antenie TVN.

Jaką rolę zagra syn Doroty Szelągowskiej?

Jak już wiadomo, jej syn Antoni, w serialu zagra rolę Krisa, który będzie jednym z uczniów w klasie serialowego Norberta ( Michał Malinowski). Pierwszy odcinek z jego udziałem będziemy mogli zobaczyć na przełomie czerwca i lipca. Najprawdopodobniej będzie to jednorazowa przygoda i Antek pojawi się tylko w kilku odcinkach serialu, ale jak wiadomo, od czegoś trzeba zacząć, a dla początkującego nastolatka będzie to nie mały sukces.

Adam Sztaba z synem.
Syn Doroty Szelągowskiej i Adam Sztaba.

Bardzo możliwe, że dzięki tej epizodycznej roli Antoni zostanie zauważony. Być może będzie to początek do kariery, którą chłopak sobie wymarzył, za co mocno trzymamy kciuki!

Myślicie, że Antonio spisze się jako aktor i jego epizodyczna rola będzie tylko początkiem jego kariery? Będziecie oglądać odcinek z jego udziałem? 

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej / Adama Sztaby

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz