Syn Doroty Szelągowskiej i wnuk Katarzyny Grocholi będzie miał swój debiut w serialu TVN!

5 maja 2019
Przez: : M.J

Syn Doroty Szelągowskiej dostał propozycję pracy na planie popularnego serialu, który od wielu lat możemy śledzić na antenie TVN-u. W jakim serialu zobaczymy początkującego aktora i czy zagości w nim na stałe? Zobaczcie!

Dorota Szelągowska w telewizji

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi. Znana jest przede wszystkim z programów, w których zajmuje się odnawianiem i remontowaniem mieszkań. Bez wątpienia jest specjalistką w tej dziedzinie, a jej programy cieszą się dużą popularnością.

Kreatorka wnętrz ma dwoje dzieci – córkę Wandę, która przyszła na świat w 2018 roku i syna Antka. I to właśnie on, jak już można się dowiedzieć, ma zagrać w jednym z bardzo popularnych seriali stacji TVN – Na Wspólnej, gdzie 18-latek będzie miał swój debiut na małym ekranie.

Zobacz także: Dorota Szelągowska bez makijażu. Wygląda jak znana aktorka!

Syn Doroty Szelągowskiej

Antoni Szelągowski jest synem Doroty z jej pierwszego związku. Urodziła go gdy miała zaledwie 20 lat. Niestety, jej relacja z ojcem Antka rozpadła się i jakiś czas później, Szelągowska związała się z Adamem Sztabą. W 2013 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po dwóch latach rozwiedli się. Pomimo tego muzyk nadal ma bardzo dobry kontakt z Antonim, którego zdecydował się adoptować.

Dorota już jakiś czas temu zdradziła w jednym z wywiadów, że jej już pełnoletni syn interesuje się aktorstwem.

„Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę. Sama dostałam się do telewizji, jak już byłam pełnoletnia”– powiedziała w jednym z wywiadów, kiedy Antek nie był jeszcze pełnoletni.

Jak możemy zauważyć dwa lata wcześniej Dorota uważała, że dla jej syna lepsza będzie niemedialna droga w życiu, jednak teraz jak widzimy, Antek dopiął swego. Będzie on mógł spróbować swoich sił w Na Wspólnej.

Jak również możemy przeczytać w „Super Expressie”, wcieli się on w postać swojego rówieśnika.

„Antek dołącza do ekipy serialu “Na Wspólnej”. Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów”– pisze gazeta.

My trzymamy kciuki za debiut Antka!

Oglądacie Na Wspólnej? Jesteście ciekawi jak zaprezentuje się syn Doroty w serialu?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej / SE

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz