Połącz się z nami

Syn Kamila Durczoka nie chce przyjąć spadku po ojcu? W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia!

Kamil Durczok z synem.

Z życia gwiazd

Syn Kamila Durczoka nie chce przyjąć spadku po ojcu? W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia!

16 listopada 2021 roku w wieku 53 lat zmarł Kamil Durczok. Dziennikarz pozostawił po sobie nie tylko nieruchomości i majątek, ale również długi. Syn Kamila Durczoka chce zrzec się spadku po ojcu?

View this post on Instagram

A post shared by Kamil Durczok (@kamil_durczok)

Kamil Durczok nie żyje

16 listopada w wieku 53 lat zmarł Kamil Durczok. Dzień przed śmiercią dziennikarz trafił na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jego stan oceniono jako ciężki. Mimo walki o życie, Kamila nie udało się uratować. Biuro Rzecznika Prasowego szpitala poinformowało:

„Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4:23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia”

Zobacz także: Pogrzeb Kamila Durczoka

Syn Kamila Durczoka

Kamil Durczok z małżeństwa z Marianną Dufek ma syna Kamila Juniora. Dziennikarz nie miał łatwej relacji z własnym dzieckiem. Co więcej, Kamil w 2019 toku postanowił zmienić nazwisko na Dufek-Durczok, a decyzja ta miała wiązać się z dziadkami, którym chciał oddać szacunek.

Kamil nosi w tej chwili nazwisko Dufek-Durczok. Jest dorosły, była to jego decyzja. Chce się odróżniać, a wychowywali go dziadkowie z obu stron i uznał, że to będzie rodzaj szacunku wobec nich – czytamy w mediach.

Kamil Durczok z synem
scena z: Kamil Durczok SK: fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Warto dodać, że Kamil jest jedynym dzieckiem, a tym samym spadkobiercą dziennikarza, który przed swoją śmiercią nie napisał testamentu. W związku z taką sytuacją, działa prawo spadkowe. Wynika z niego, że to 24-latek ma odziedziczyć nie tylko nieruchomości i majątek ojca, ale również jego długi.

„Jego jedynym spadkobiercą w naturalny sposób staje się syn – Kamil junior. To on będzie musiał teraz zdecydować, czy przyjmuje spadek, na który składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne” – zdradziła osoba z otoczenia rodziny Durczoka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Jak informuje serwis, na majątek Durczoka składa się dom z basenem w Szczyrku, Mercedes 500 SEC, pół mieszkania w Katowicach oraz dostęp i zyski z aplikacji Durczokracja.

źródło: pudelek.pl, pomponik.pl, AKPA, Instagram Kamila Durczoka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry