Syn Klaudiusza z “Big Brothera” to prawdziwy przystojniak – zobaczcie, jak wygląda!

13 października 2020
Przez: : MC

Klaudiusz Ševković wziął udział w 1. edycji programu “Big Brother”. Do dziś jest popularny i rozpoznawalny, a jego osoba niewątpliwie kojarzy się z programem. Tym razem na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z synem! Jak wygląda syn Klaudiusza?

“Bog Brother” to polski program, którego premiera miała miejsce 19 lat temu. Polega na obserwowaniu uczestników, którzy zamknięci są w jednym domu. Widzowie śledzą ich losy, perypetie i relacje. Nagrodą główną w trzech pierwszych polskich edycjach było 500 000 złotych, jednak w kolejnych edycjach zmniejszano wygraną. Życie uczestników kontrolowane jest przez tzw. “Wielkiego Barata”, który wydaje polecenia, zadania i nakazy. Co tydzień odbywają się nominacje. Na podstawie opinii uczestników jak i głosów publiczności poszczególne osoby opuszczają program.

Zwycięzcami programu zostali kolejno: Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, Piotr Borucki, Jola Rutowicz, Janusz Strączek, Magdalena Wójcik i Kamil Lemieszewski, a edycję specjalną (VIP) wygrał aktor Jarosław Jakimowicz.

View this post on Instagram

A post shared by @klaudiusz.sevkovic

Zobacz także: Co stało się z gwiazdami reality show Big Brother?!

Syn Klaudiusza z “Big Brothera” to prawdziwy przystojniak – zobaczcie, jak wygląda!

Klaudiusz Ševković wziął udział w 1. edycji programu “Big Brother” i całkiem dobrze wpisał się w pamięć telewidzów. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, która mimo tylu lat wciąż kojarzona jest z programem. Klaudiusz z zawodu jest kucharzem. Co ciekawe, przez jakiś czas prowadził nawet swój program kulinarny w TVN. Wydał również płytę „Optymista” i jest autorem dwóch książek. Jakiś czas temu został współwłaścicielem lokalu „Café Verdi” na Śląsku. Po zakończeniu programu zagrał w filmie z udziałem uczestników “Big Brothera” pt. Gulczas, a jak myślisz…”

Klaudiusz ponadto jest działaczem sportowym, samorządowcem i prezenterem telewizyjnym. Związany jest z Angeliką, z którą ma dwoje dzieci: córkę Vanessę (ur. 1997) i syna Claudio-Tigera (ur. 2000).

Co ciekawe, na Instagramie Klaudiusza pojawiło się zdjęcie celebryty wraz z synem! Powodem publikacji postu okazały się być urodziny syna.

“Wszystkiego Najlepszego Tiger!!!!!❤️✨⭐️” – napisał Klaudiusz.

Pod postem pojawiły się komentarze, w których internauci dołączają się do życzeń. Co więcej, użytkowniczki Instagrama zwróciły nieco większą uwagę na syna Klaudiusza i zasypały go komplementami.

“Pana syn jest bardzo przystojny. Życzę mu spełnienia wszelkich marzeń :)”

“Extra chłopak 😉 w ogóle nie podobny do taty”

“Ale przystojniak, po tatusiu” – komentują internauci.

Uważacie, że Tiger jest podobny do swojego taty?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej