Syn Małgorzaty Rozenek zaszczepił się drugą dawką – w komentarzach burza!

21 lipca 2021
Przez: : MC

Syn Małgorzaty Rozenek poinformował, że jest w pełni zaszczepiony przeciwko koronawirusowi. Do postu dołączył również zdjęcie prosto z punktu szczepień. W komentarzach zawrzało!

Rodzina Małgorzaty

Małgorzata Rozenek-Majdan to obecnie jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju, ciesząca się nie tylko sławą, ale również i sympatią. To czołowa polska influencerka i gwiazda show-biznesu. Małgosia od lat działa w mediach, a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej program Perfekcyjna pani domu. Gwiazdę mogliśmy również zobaczyć w Projekcie Lady, Azji Express czy Rozenek cudnie chudnie.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Małgorzata pierwszy ślub wzięła z Łukaszem Bukaczewskim, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Następnie związała się z Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów – Stanisława i Tadeusza, z kolei w 2013 roku rozwiedli się i od tego czasu Małgorzata jest z Radkiem Majdanem. Para pobrała się w 2016 roku, a w czerwcu ubiegłego roku przyszedł na świat ich syn Henryk.

Zobacz także: Romantyczne zdjęcie Małgosi i Radka Majdana

Syn Małgorzaty Rozenek w pełni zaszczepiony

Pod koniec 2020 roku w Polsce rozpoczęły się szczepienia przeciwko Sarc-CoV-2. Na początku preparat przyjęli medycy oraz studenci kierunków medycznych. Z czasem dostępność szczepionek rozszerzono na inne grupy społeczne, a obecnie zaszczepić się mogą wszyscy chętni.

Jak się okazuję, 2 dawkę szczepienia przyjął również 15-letni Stanisław Rozenek – syn Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tą informacją podzielił się za pośrednictwem Instagrama.

“2 dawka” – napisał Stanisław.

https://www.instagram.com/p/CRlRC1DMcVS/?utm_medium=copy_link

Pod postem Stasia nie zabrakło skrajnych komentarzy. Niektórzy internauci pochwalili postawę 16-latka, inni zaś wątpili w działanie szczepionek.

“Nie bała się Pani zaszczepić dzieci? Macie pełne zaufanie do tych szczepionek pomimo tyłu faktów przemawiających przeciwko nim?”

“To jest odpowiedzialność? Gdyby to była sprawdzona szczepionka (np. na malarię) – w porządku, ale eksperymentalny preparat, pod którym jest wiele znaków zapytania (bo nawet na oficjalnej ulotce napisali) – nie wiadomo czy chroni, nie wiadomo na ile, kto płaci odszkodowanie”

“Brawo! 👏 niestety spotkasz się z komentarzami pseudo “antyszczepionkowców ” Ale olać to ważne jest Twoje zdanie i Twoja decyzja 🙌” – czytamy.

Z kolei sama Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie syna jednym, ale jakże wymownym słowem:

“Odpowiedzialność”

Co myślicie o tej sprawie?

źródło: Instagram M_rozenek, S_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej