Połącz się z nami

Syn Meghan i Harry’ego bez tytułu! Dlaczego nie będzie księciem?

Royal baby

Syn Meghan i Harry’ego bez tytułu! Dlaczego nie będzie księciem?

Syn księcia Harry’ego i Meghan Markle, który jest siódmy w kolejce do objęcia tronu, nie otrzyma tytułu książęcego! Dlaczego i jaki tytuł będzie miał mały Archie Harrison? Zobaczcie!

Parę dni temu Meghan i Harry powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Już sama ciąża księżnej Sussex wzbudzała wielkie emocje i cały świat wstrzymał oddech, kiedy Pałac Kensington ogłosił, że 6 maja o godzinie 5:26 czasu londyńskiego na świecie pojawił się ich syn.

Dwa dni później na fanów rodziny królewskiej czekało wiele niespodzianek. Amerykanka i książę Harry po raz pierwszy pokazali światu swojego pierworodnego na skromnej konferencji prasowej, a kilka godzin później za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, jak nazwali chłopca. Mały Archie Harrison Mountbatten-Windsor, jednak nie będzie mógł być tytułowany księciem! Dlaczego?

Amerykańska aktorka Meghan Markle po poślubieniu księcia Harry’ego otrzymała tytuł księżnej Sussex. I wszystko wskazywało na to, że również ich dziecko będzie nosiło ten tytuł przed swoim imieniem i nazwiskiem. Jednak dziennikarka serwisu „Daily Mail”, opublikowała post na Twitterze, w którym napisała, że z jej ustalonych informacji, syn książęcej pary nie jest księciem!

„Udało mi się potwierdzić, że Archie Harrison Mountbatten-Windsor nie będzie miał tytułu” – napisała na swoim Twitterze.

Jednak nie wiadomo dlaczego w rodzinie królewskiej zapadła taka decyzja, tym bardziej że wszystkie dzieci Kate Middleton i Williama będą tak tytułowane. Są jednak dwie wersje takiego obrotu sprawy. Pierwsza z nich to taka, że być może decyzję o tym podjęła królowa Elżbieta II, albo to sami rodzice Archiego Harrisona, tak zadecydowali i odrzucili tytuł książęcy dla swojego syna. Więc jak będzie można przedstawiać nowego członka rodziny królewskiej?

Jak ujawniła również brytyjska dziennikarka, Archie Harrison będzie po prostu Paniczem (z ang. Master).

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy, że syn Meghan i Harry’ego nie będzie miał takiego samego tytułu jak jego kuzynostwo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry